IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Remedii pentru pori dilatati, Pori dilatati, puncte negre, ten gras samd
geoo
post Mar 3 2007, 06:23 PM
Post #11


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(flavy2ros @ Mar 3 2007, 02:13 AM) *
cu ce faci exfoliere chimica, geo???

cu aceesi chestie de care vb si dincolo!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Si ar mai exista o crema care ma intriga : Dr. Brandt Micro- Dermabrasion in a Jar http://www.revitalise-uk.com/Dr-Brandt-page.php dar momentan am rezultate la ceea ce folosesc si nu mai sunt atat de disperata....dar consider crema asta un remediu bun chiar si pentru intretinere a tenului din cand in cand, chiar daca totul este ok!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flavy2ros
post Mar 3 2007, 11:10 PM
Post #12


Tratabil
**

Group: Contaminat
Posts: 90
Joined: 18-February 07
From: Timisoara
Member No.: 1,215



QUOTE(geoo @ Mar 3 2007, 06:23 PM) *
cu aceesi chestie de care vb si dincolo!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Si ar mai exista o crema care ma intriga : Dr. Brandt Micro- Dermabrasion in a Jar http://www.revitalise-uk.com/Dr-Brandt-page.php dar momentan am rezultate la ceea ce folosesc si nu mai sunt atat de disperata....dar consider crema asta un remediu bun chiar si pentru intretinere a tenului din cand in cand, chiar daca totul este ok!


m-am uitat si eu pe site lui ... nu stiu ce sa zic , produsele sunt putin scumpe si mi-e frica sa nu fie vreau rezultat ... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Mar 4 2007, 01:13 AM
Post #13


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(flavy2ros @ Mar 4 2007, 01:10 AM) *
m-am uitat si eu pe site lui ... nu stiu ce sa zic , produsele sunt putin scumpe si mi-e frica sa nu fie vreau rezultat ... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)


cam asta ar fi si teama mea....dar in disperare, crede-ma eram si sunt in stare sa-mi pun sperante in orice! (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flavy2ros
post Mar 4 2007, 01:03 PM
Post #14


Tratabil
**

Group: Contaminat
Posts: 90
Joined: 18-February 07
From: Timisoara
Member No.: 1,215



QUOTE(geoo @ Mar 4 2007, 01:13 AM) *
cam asta ar fi si teama mea....dar in disperare, crede-ma eram si sunt in stare sa-mi pun sperante in orice! (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)



si eu la fel ... (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) problema e la mine ca eu nu am rabdare ... eu vreau rezultate pe moment si asta e cam imposibil ... (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
ai citit de crema Glycol , pare si asta interesanta ...
am gasit pe site e si o adresa unde gasesti acele produse , poate e cineva acolo care sa dea un sfat ... am sa incerc sa fac o vizita ... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Apr 16 2007, 03:26 PM
Post #15


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



Eu deja incep sa cedez cu puncte cu tot!!!! Folosesc si BHA si ma efoliez de mi-e rau, si tot degeaba! Nu mai stiu ce sa fac!!! Cine mai are aceeasi problema, sau cine a avut.....voi ce faceti, cum ati rezolvat-o sau cum o rezolvati?! I-am scris Paulei Begoun, sunt tare curioasa de raspunsul ei!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 16 2007, 05:20 PM
Post #16





Musafir






eu am vazut ca pana acum nu s -a inventat nimic pt cosuri negre sau poate ca eu nu am descoperit produsul inca,
pe mine ma dispera cosurile rau negre rau de tot (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif) , exfoliere stors degeaba peste 2 zile sunt la loc, de la un timp m-am dat batuta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MonicutzaB
post Apr 16 2007, 05:27 PM
Post #17


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,440
Joined: 2-February 06
Member No.: 176



din pacate la concluzia lui divi am ajuns si eu. deci ma alatur celor care (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Apr 16 2007, 06:39 PM
Post #18


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



eu vreau sa spun ca nu mai aveam deloc puncte negre(aproape) dar in ultimul timp am cam neglijat barbia si nasul, in zona T nu imi apare nimic, doar in zona obrajilor mai am semne..si in urma neglijentei mele, mi-au reaparut punctele negre..dar sincer cu toate tratamentele mele eram aproape flawless din punctul asta de vedere..(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) deci, se poate..(IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Apr 16 2007, 10:00 PM
Post #19


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



ok....simt nevoia sa plang si aici (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) sweet.......cum ai scapat? ce anume te-a scapat mai exact?! EU nu mai suport, le tot scobesc si fac semne si arat ingrozitor si ele nu se diminueaza deloc, ca tot vad mereu cum stau cu dintii'n soare si imi fac in ciuda!!! Am zis sa ma dau cu retin, ba chiar in seara asta m-am dat, dar fetele mi-au spus ca nu merita, eu sincer speram sa trec peste faza cu infloritul fetei.....m-am gandit ca oricum nu mi-au mai iesit treburi ca inainte....doar puncte negre (si nu vorbesc de cele de pe nas sau din barbie, care au ajuns sa nu ma deranjeze! ci cele de pe pometi pe care nu le suport ca se vad, si printre semne arata ca draq') (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Am sanse sa nu inrautatesc situatia cu Retin-ul? desi stiu ca in cazul tau....nu a fost prea placut! Dar te implor, as vrea sa intru un pic in detalii.....daca nu te deranjeaza!
cum arata tenul cand ai inceput sa te dai? te trezeai mereu cu surprize neplacute dimineata, sau doar din cand in cand mai aparea cate unul? Punctele negre se inflamau daca umblai la ele, sau ...... in fine cred caai inteles ideea disperarii mele......de exemplu pe nas dupa ce te-ai dat cu retin, ai avut probleme?
sorryyyy de intrebari da nu stiu unde sa-mi mai bag sperantele!.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Apr 16 2007, 11:02 PM
Post #20


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



ti-am raspuns la acnee (uff..ce cuvant groaznic! (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) )..dar daca mai ai intrebari, iti raspund cu placere! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 08:41 AM