IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Incalcari regulament
Diana.
post Mar 16 2007, 06:42 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Si bloguri avem si noi... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 16 2007, 06:45 PM
Post #2





Musafir






ui, doi, ca de-abia acum am vazut ca blogul tau e romanesc. Pentru ca "toate montignacele" pot veni si aici cu intrebari, nedumeriri, iti voi edita postul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
doi
post Mar 16 2007, 08:42 PM
Post #3





Musafir






Nu inteleg...Ce inseamna editat?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blu_dea
post Mar 16 2007, 11:08 PM
Post #4





Musafir






kalua,doi...pana la urma unde putem citi blogul lui doi,cu partea finala a rasp.lui Monti? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Mar 16 2007, 11:32 PM
Post #5





Musafir






politica site-ului interzice linkurile catre alte site-uri romanesti - exceptie facand siteurile pentru care administratia isi da acceptul (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
pentru cele care doresc un blog, avem sectiunea de bloguri; sau povestile scrise pe alte bloguri pot fi copiate cu un minim efort si puse aici.



eu va admir foarte mult ca sunteti niste luptatoare in lupta cu kilgoramele si in concurenta perpetua cu voi insiva.
tineti-o tot asa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
doi
post Mar 17 2007, 05:56 AM
Post #6





Musafir






In blogul cu pricina nu depanam povesti,ci cuprinde o traducere fidela a catorva rubrici interesante de pe site-ul montignac, care este tema acestui forum, voindu-se a veni in ajutorul fetelor care urmeaza aceasta metoda.
Dar daca acest lucru va deranjeaza, no problem...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 17 2007, 09:17 AM
Post #7





Musafir






doi, nu ne deranjeaza, dar nu se poate ca pe unii sa-i lasam sa faca treaba asta si pe altii nu. Asta e regula si gata. Sper sa ne intelegi si sa nu te superi. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
www
post Oct 18 2007, 02:55 PM
Post #8


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 15
Joined: 18-October 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,442



Bila si Goku.Bila acum trei luni a facut infart si nu mai e..Cum ei prefera sa traiasca in companie,am luat "nevasta" noua la baiat.Uite si un link care pe mine m-a ajutat foarte mult(sper sa pot publica linkuri..dooh..)www.EDITAT.ro

(ufff ce BEEP sa postezi aici o imagine (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) )

This post has been edited by Maàt: Oct 18 2007, 03:06 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Oct 18 2007, 03:16 PM
Post #9





Musafir






www,
regulamentul INTERZICE publicarea de linkuri spre site-urile romanesti.
daca citeai topicurile de la forumul de ajutor, vedeai si cum se publica imagini.
multumim pentru intelegere
Go to the top of the page
 
+Quote Post
monyka
post Jan 11 2008, 12:30 PM
Post #10





Musafir






Buna fetelor. acum am un pic de lucru dar promit ca fac acel colaj cu asa da si asa nu si la asa nu vor intra si rochiile albastrite de blitz. Cum tu nu ai vazut pana acum nici una nu stiu, ca abunda netul de ele. Probabil ca ai fost fermecata de frumusetea si fericirea mireselor si nu ai mai dat atentie si rochiilor. Acum nu te astepta la un albastru electric, asta ar fi chiar culmea, dar cand tu stii cat ai umblat sa gasesti o rochie cu o ANUMITA nuanta de alb, o nuanta subtila, pastelata, romatica si ti-o strica un fotograf nepriceput, nu-ti vine sa urli? in loc ca cine va vedea pozele sa remarce subtilitatea rochiei, tu te vei scuza jenata si vei spune: stii, in realitate arata mult mai bine....

Cat despre drumul pana in Costanta, nu ar fi o problema daca ar fi punct ochit punct lovit, ideea cu foto din tara am mai zis-o, trebuie umblat mult pana sa gasesc ceva ce imi place si atunci ce fac, iau tara la picior? In plus, foto din constanta care mi-a fost recomandat aici nu imi place de nici un fel. Sentimentul pe care il am cand vad pozele alea e sa dau cat mai repede pagina. Sunt tipatoare, stridente, arata niste personaje si atat. Eu, cand ma uit la niste poze adevarate de nunta, vreau sa rad si sa plang, sa ma bucur si sa ma simt de parca as fi fost acolo. Si am vazut o multime de astfel de site-uri din afara si am ramas uimita cate sentimente iti pot trezi fotografiile unor oameni pe care nici macar nu ii cunosti. Acum serios, ma uit la astea de pe malurile Dambovitei si imi vine sa ii impusc pe asa zisii fotografi de la noi. Astia fac poze de buletin, pasaport sau puscarie, orice numai poze de nunta nu.

si pentru maat. Draga mea, nu cred ca ma cunosti si stii cine sunt, si chiar daca ar fi asa, adresarea ta mi se pare ca este agresiva si nu a mea. Eu mi-am exprimat pur si simplu supararea si dorinta de a primi niste raspunsuri. Poate imi explici si mie cum promovez si pe cine??? ai vazut tu in posturile mele vreun nume de firma, vreun nume sau un nr de tel? daca imi aduc bine aminte TU ai postat asa ceva, si, pentru ca nu am mers pe recomandarea ta, asta este oare rezultatul?? Te plateste cumva constanteanul sa ii faci reclama in raport cu clienii livrati de pe site?? Daca stiu ce vreau, daca stiu care imi sunt pretentiile atunci sunt agresiva?? Vreau un produs de care sa ma bucur si pe care sa il pot admira cu placere. Mi se pare ca interventia ta persiflatoare e putin deplasata. Intamplator, si pentru cultura ta generala, nu ma pricep la foto, dar am ochi si sunt femeie, stiu ce imi place si ce nu. In schimb lucrez in domeniul calculatoarelor, si cred ca stiu mai bine decat multi cu ce se mananca netul. Si inca ceva, apelatvele de gen "fata draga:", "draguta", "matale", etc nu ma incanta, le poti pastra pentu cine se declara fericita cu astfel de familiaritati malitioase. La fel iti poti pastra si insinuarile gratuite. Cat despre Forumuri, cuvantul care ti-a aprins tie beculetele, cel ma probabil a fost luat cu copy si paste din cautarera google unde am gasit elady si introdus din greseala in text. Sincer nici dupa ce mi-ai zis de el habar nu aveam despre ce era vorba, a trebuit sa ma uit atent ca altfel nu il vedeam. Daca era ceva despre care as fi stiut, as fi reactionat altfel, dar ma rog, fiecare judeca dupa cum se pricepe la oameni si dupa cat tact si diplomatie are..
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 03:50 PM