IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

25 Pages V  « < 23 24 25  
Reply to this topicStart new topic
> Hidratarea pielii corpului, lotiuni, creme, spray-uri
shyla
post Jan 14 2010, 09:06 AM
Post #241


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 35
Joined: 4-December 09
Member No.: 7,580



Lotiune de corp cu aha care se gaseste si la noi este Glycon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 19 2010, 03:57 PM
Post #242


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu m-am saturat de ce am si cred ca o sa le fac vint la toate si o sa imi iau o crema/unt/lapte de corp nou. Insa imi prind urechile cind vad atitea marci si as vrea ceva care sa nu fie lipicios, sa fie si puternic hidratant si sa se absoarba si repede si sa fie si grasos... Eh, multe mai vreau eu. A, si , evident, sa miroasa bine. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 19 2010, 09:46 PM
Post #243


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Atoderm-ul meu de la Bioderma nu miroase frumos. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Dar hidrateaza mai bine decat altele frumos parfumate pe care le-am incercat eu. De la Body Shop ai incercat ceva, am vazut ca au si promotii acum? Mie mi se pare totusi ca miros cam...chimic.
De-abia astept sa-mi ajunga untul de shea comandat, mi-am pus speranta in el sa imi rezolve problemele post epilatorii. (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) Daca decurge totul ok, imi plac produsele, poate o sa mai comand si unt de cacao, mango, macadamia mai vad eu. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nico_3488
post Jul 19 2016, 05:23 PM
Post #244


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 2
Joined: 19-July 16
Member No.: 13,172



Pentru hidratarea corpului eu folosesc acest tratament cu acid hialuronic si extract de crin alb . Imi place super mult si il folosesc deja de cateva luni bune, iar pielea mea este surprinzator mult mai ferma. Nu ma asteptam pentru ca nu cred in „produsele minune”, dar il foloseam pentru mirosul placut si usor si pentru textura usoara, caci patrunde imediat in piele. Dar se pare ca a avut si efecte bune. Il recomand!

This post has been edited by Diana.: Aug 13 2016, 12:23 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

25 Pages V  « < 23 24 25
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:05 PM