IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

21 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Medicamente pentru slabit, Pastile, tablete-minune care te ajuta sa slabesti rapid
Kitten
post May 4 2007, 08:40 PM
Post #11


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 649
Joined: 2-December 06
From: Kronstadt
Member No.: 783



eu stiu ca reductilul este prescris doar de catre medic, PE LANGA REGIM SI SPORT. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristy
post May 5 2007, 03:05 PM
Post #12


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 10
Joined: 4-May 07
Member No.: 1,586




QUOTE(Kitten @ May 4 2007, 08:40 PM) *
eu stiu ca reductilul este prescris doar de catre medic, PE LANGA REGIM SI SPORT. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Mersi pentru primirea calduroasa!

In farmacii se elibereaza si fara reteta, deci la simpla cerere. Regenonul e mai periculos si nu se da fara reteta (e amfetamina). Dar Reductilul este nou (cel putin in Romania) si de aceea nu cunosc pe nimeni care sa ia de mai mult timp. Cine a luat zice ca a slabit din primele zile de tratament. Desigur, scrie si in prospect ca trebuie si regim si sport, dar...cine ia seama? Era intr-un timp intr-o revista o reclama la nu stiu ce medicament pt slabit (nu-i dadea numele, trebuia sa comanzi ) si se foloseau de imaginea Mihaelei Tatu, zicand ca in 3 ani dupa ce a slabit nu a luat deloc in greutate. Acum insa, cum Mihaela Tatu s-a ingrasat iar, Catalin Crisan i-a luat locul in reclama (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Eu una nu intentionez sa slabesc (am 45 kg) , dar am prietene care vor. Totusi parca e mai greu sa faci sport cand ai 100 kg decat daca slabesti 20 si apoi te apuci de sport pentru a te mentine la greutatea la care ai ajuns. (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) <style_emoticons/default/blush.gif>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post May 6 2007, 11:59 AM
Post #13


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Daca ai apucat sa iei pastile si nu te-ai gandit la sport sa mergi la sport inainte de a le lua, nici dupa ce slabesti nu te vei duce. In general, persoanele cu inclinatii spre astfel de metode (pastile si prafuri minune) au tendinta de a face excese alimentare imediat dupa ce au slabit cateva kg.

Vorbesc din experienta....personala. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Am luat Clarinol, tincturi si alte pastile naturale, detoxifiante etc, dar in timp ce le luam eram impulsionata sa mananc mai mult si numai prostii. Ca sa nu-ti mai spun ce ganduri mari de mers la sala aveam. La cea din blocul vecin...departe rau!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Pana nu am adoptat un stil de viata sanatos (dieta montignac) nu s-a miscat nici un kg. Si nu ma lupt decat cu 3-4kg.

Poate ne impartaseste si Roxanica din experienta ei cu Metabolul care nu cred ca ar fi avut nici un efect daca nu tinea si regim in acelasi timp.

(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post May 6 2007, 04:16 PM
Post #14





Musafir






Hai sa va impartasesc: sunt f sceptica si in continuare cred ca nu exista medicamente miraculoase. Acest metabol a fost pentru mine un supliment, dat fiind ca are in compozitie numai ingrediente naturale. Am citit prospectul, si-am zis sa-l iau pentru o perioada de 4 luni. Se spune ca-ti dispare pofta de dulce de la el...nu pot sa spun ca acum, cand l-am intrerupt de aproape o luna, am pofte din astea. L-am luat mai mult pentru reglarea metabolismului, care era fff tare dat peste cap de la fostele cure de slabire. Dar nu as fi reusesc sa slabesc fara Monti si fara fetele de aici.
Cat priveste Reductilul, isi cumparase si maica-mea dintr-un avant, dar dupa i-am facut o campanie contra, nu l-a mai luat. A mai incercat ea ceva cu niste Xenical...care-i prostie curata...se zice ca elimini grasime, dar e foarte incomod pentru organism.
Asa ca recomand din toata inima pentru un slabit frumos si sanatos regimul Montignac asociat cu sport.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stierka22
post May 19 2007, 02:25 PM
Post #15


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 5
Joined: 19-May 07
Member No.: 1,666



(IMG:style_emoticons/default/crying.gif) scuze daca v-am suparat dar sincer nu ma prea stiu, am petrecut ceva timp in fata calculatorului sa reusesc sa intru pe forum
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 19 2007, 02:52 PM
Post #16


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) stierka! (IMG:style_emoticons/default/floricele.gif)
Mai bine arunci o privire la Montignac. Medicamentele astea pentru slabit... am retineri cu toate ca vreau si eu sa dau jos vreo 7 kilograme...

Depinde de ce intelegi tu prin nimeni; daca noi, cei 41 care sintem online acum in afara de tine, sintem niste "nimeni"... ce sa zic...

Stierka, ca sa pui un nou raspuns apasa pe butonul "raspunde" . "
Butonul "edit" nu face decit sa iti modifice msajul anterior.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stierka22
post May 19 2007, 03:15 PM
Post #17


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 5
Joined: 19-May 07
Member No.: 1,666



sper ca acest mesaj sa ajunga la voi ,sa vedem (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 19 2007, 03:16 PM
Post #18


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



E ok, te-ai descurcat de minune! (IMG:style_emoticons/default/estiok.gif)
Bravo!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stierka22
post May 19 2007, 03:18 PM
Post #19


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 5
Joined: 19-May 07
Member No.: 1,666



cred ca m-am prins (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ,

poti sa ma ajuti sa aflu mai multe despre Montignac?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 19 2007, 03:23 PM
Post #20


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ti- am raspuns in topicul cu pricina: http://www.elady.ro/forums/index.php?showt...amp;#entry96537
Sectiunea aceea a siteului se mareste zilnic aproape cu informatii noi (si le multumesc fetelor noastre pentru ajutorul nemaipomenit pe care l-au dat!)
O sa te rog sa pastram discutia pe subiect, ca cei de vor veni dupa noi sa nu se plictiseasca citind conversatiile noastre care nu mai sint pe aceeasi tema. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
http://www.elady.ro/forums/index.php?showt...amp;#entry96537
Go to the top of the page
 
+Quote Post

21 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 05:59 PM