IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> De ce te-ai inscris pe eLady?
antenutza
post Nov 30 2007, 10:58 PM
Post #31


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 94
Joined: 13-July 06
Member No.: 420



(IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif) eu am intrat pentru ca aveam mare nevoie de oameni langa mine, care sa ma inteleaga si sa ma ajute sa depasesc un moment care a fost fff greu

multumesc mult fetelor si sper sa pot si eu ajuta cum ati facut voi pentru mine (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lxn
post Dec 10 2007, 11:39 PM
Post #32





Musafir






Eu m-am alaturat voua dupa ce am dat cautare pentru perie rotativa pentru par si am gasit aici o multime de posturi interesante, raspunsuri complete, persoane care stiu sa discute si sa se manifeste "in public" si de mult aveam eu dorinta de a ma inscrie pe un forum, desi nu stiam cu ce se mananca... si ceva m-a impins sa-mi fac primul cont de forumista pe elady.... si nu regret, imi place tare atmosfera de aici si persoanele si sper sa ma integrez si eu in grupul vostru mare si prietenos si sfatuitor (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Dec 10 2007, 11:42 PM
Post #33


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu cred ca deja esti o eLady... si ca erai chiar dinainte de a ne gasi... si mai cred ca sint in asentimentul multora cind spun ca ma bucur ca ai facut-o. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) cu intirziere (IMG:style_emoticons/default/floricele.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Dec 10 2007, 11:48 PM
Post #34





Musafir






eu m-am inscris la indemnul albinei (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Dec 11 2007, 10:51 AM
Post #35


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



QUOTE(antenutza @ Nov 30 2007, 10:58 PM) *
(IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif) eu am intrat pentru ca aveam mare nevoie de oameni langa mine, care sa ma inteleaga si sa ma ajute sa depasesc un moment care a fost fff greu

multumesc mult fetelor si sper sa pot si eu ajuta cum ati facut voi pentru mine (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)


Cand am avut cea mai mare nevoie de prietene si de sfaturi ,aici am gasit .Alinare,incurajari.....si nu m-am mai simtit singura.Acum deabea astept intalnirea,de parca ne-am intalni fata in fata. (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Am inceput cu "stangul",dar acum am descoperit si alte topicuri care imi fac mare placere si care imi aduc in viata de zi cu zi firava raza de lumina si speranta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ever_green
post Dec 12 2007, 06:42 AM
Post #36


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 24
Joined: 12-December 07
From: Oahu, Hawaii
Member No.: 2,825



Primul meu post pe acest forum (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) De ce m-am inscris? Am sa fiu sincera...sunt foarte plictisita acasa singura, am luat o pauza de la job ptr luna decembrie, si cum nu sunt legata de niciun forum acum, am facut un google search si iata-ma. Sper sa cunosc multa lume si sa petrec mult timp pe aici. Sotul meu este deja pe 4-5 forumuri. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Dec 12 2007, 09:33 AM
Post #37





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) Evergreen, speram sa te simti aici ca intre prietene!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lxn
post Dec 12 2007, 09:34 PM
Post #38





Musafir






Multumesc mult Maat (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) Nu stiu de ce dar parca simt ca nu-i bine daca nu verific macar o data pe zi forumul, sa vad ce-i nou. M-am atasat de eLady brusc, si, dupa cum spuneam, ma bucur tare!

(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) eLadies
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nimphetamin
post Dec 14 2007, 10:13 PM
Post #39


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,851
Joined: 16-March 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,359



Eu am venit pt Montignac. Si o vreme am scris numai la topicurile related to Monti.
Dar am inceput sa ma uit si pe celelalte topicuri si...am ajuns...obsedata (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) Deocamdata! (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)

QUOTE(roxanica10 @ Jun 30 2007, 10:30 AM) *
Un lucru care-mi place tare mult e ca majoritatea scriu corect si cu litera mare la inceput de propozitie. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)


Eu nu scriam asa, dar m-ai corectat tu si am ajuns sa ma...conformez (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) Asta ca sa continuam in termeni Monti (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Dec 14 2007, 10:27 PM
Post #40


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Adevarul e ca aici e mumos (IMG:style_emoticons/default/hug.gif) Si's cateva ladies finute tare (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 11:09 AM