IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Ce puneti pe primul plan? Fizicul sau personalitatea barbatului?
Bia
post Feb 1 2011, 05:37 PM
Post #31


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



"presiunea sociala. x vine la y si se lauda cu ce are prietenul ei. masina, bani, concedii etc.... femeile concureaza intre ele prin barbatii pe care ii au. este la fel ca atunci cand toate prietenele ii spun ca tu esti urat. e o presiune sociala."

Desi nu-mi convine sa recunosc, asta cam asa-i! (IMG:style_emoticons/default/dry.gif) Dar asta nu inseamna ca voi nu concurati intre voi cu femeile pe care le aveti si chiar o facti mai mult decat noi, femeile. Altfel nu v-ati mai cumpara o masina de peste 80 mii de euro si de apartamentul din ferentari nu v-ar pasa macar sa-l renovati. Zic si eu... multe specimene asemenea.

Eu personal ma uit intai la cum e aranjat (nu mister univers dar curat si spalat) apoi la cat de frumos zambeste si apoi din conversatie imi dau seamasi de restul. Daca-l intalnesti intr-un club n-i cum sa-i verifici masina, nu? Dar poti discuta cu el si iti poti da seama de personalitate, daca citeste si tot asa. Si ca veni vorba de citit eu sunt foarte atrasa de barbatii cu diplome multe! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) So damn sexy! Poate din cauza ca eu sunt artista.... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Anyway, sunt multi factori de adunat pana sa iei decizia ca vrei sau nu o relatie cu un barbat. Standarde peste care nu trec am si eu si le-am avut intotdeauna dar sa fim seriosi, cine nu are?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dora
post Feb 3 2011, 10:52 AM
Post #32


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 61
Joined: 28-January 11
Member No.: 9,789



O sa fac abstractie de ce spune dl Aditzzu si o sa raspund fix ontopic. Nu pun pe primul plan nici fizicul, nici personalitatea. La mine conteaza imbinarea dintre cele doua, plus inteligenta, bunul-simt si igiena personala. Nu ma astept sa fie Brad Pitt, nici sarmantul de pe lume, nici Einstein, pentru ca doar o calitate si restul lipsa fac ca respectivul intreg sa nu intre pe lista mea cu deziderate.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 11th June 2024 - 09:25 PM