IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

57 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cat ai slabit deja?, Topic cu datele montignacelor
Meg
post Sep 11 2007, 05:45 PM
Post #31


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



Sweet: as vrea si eu sa dau cateva kile jos, dar monti asta mi se pare cam dificil de tinut. avand in vedere ca toata ziua voi fi plecata de acasa si n-o sa am timp de gatit.. deci trebuie sa gasesc altceva. sa vedem orarele si atunci mai analizez si organizez timpul liber.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Sep 12 2007, 08:34 AM
Post #32


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



Fetelor eu va felicit!
Meritati toata admiratia noastra!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ISSA
post Sep 12 2007, 02:13 PM
Post #33





Musafir






QUOTE(Meg @ Sep 11 2007, 06:45 PM) *
as vrea si eu sa dau cateva kile jos, dar monti asta mi se pare cam dificil de tinut. avand in vedere ca toata ziua voi fi plecata de acasa si n-o sa am timp de gatit..


Pai, eu am citit despre Monti , ca el slabea mancand la restaurant, in timpul meselor de afaceri.
De fapt eu am inteles ca aceasta dieta nu este neaparat de slabit, ci este un mod de viata. La un moment dat cineva spunea ca pe cantar nu s-a vazut nicio schimbare, in schimb la centimetri da. A fost chiar pusa in situatia de a lua 2 marimi mai mici la imbracaminte (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 13 2007, 02:05 PM
Post #34


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Discutia total off-topic despre diete banate a fost mutata la
Propuneri pentru subforumuri, subiecte de discutie, Intrebari, etc:CLICK!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alinice
post Jan 27 2008, 11:03 AM
Post #35


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 283
Joined: 16-January 08
From: Piatra Neamt
Member No.: 3,047



Eu am inceput dieta acum 2 saptamani.Am plecat de la 76 kg /150 cm inaltime si azi dimineata cantarul mi-a aratat 72,8 kg.De regula ma cantaresc duminica dimineata ca sa nu ma incurce nimic.mi-am propus ca prim pas sa revin la 60 kg cat am avut in Noiembrie 2006 si apoi mai vedem. (IMG:style_emoticons/default/dumbells.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 7 2008, 12:59 PM
Post #36





Musafir






Nu mai updateaza nimeni pe-aici? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Matra
post Mar 7 2008, 01:13 PM
Post #37


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 41
Joined: 4-December 07
Member No.: 2,774



QUOTE(kalua @ Mar 7 2008, 01:59 PM) *
Nu mai updateaza nimeni pe-aici? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)


Ba cum nu! Ma inscriu si eu.

La inceputul anului dupa un concediu de 2 saptamani in care mi-am cam facut de cap aveam 62 kg Aproape.
Pana azi respectand in linii mari principiile Monti, deci cu cu abateri, am ajuns la 59kg. Insa stagnez cam de 3 saptamani si e cam frustranta situatia.
Tinta finala este de 56kg.

am uitat inaltimea 1.70
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gloriana
post Mar 8 2008, 11:07 PM
Post #38





Musafir






Inaltimea 1.65, greutatea de la care am plecat :78, greutatea actuala : 72, greutatea tinta: 60. Am inceput pe 5 februarie. Deci intr-o luna am dat jos 5 kg. De fapt am ajuns la 72 de kg de saptamana trecuta si stagnez deocamdata. Am mai si calcat stramb. Nu foarte rau dars-a intamplat.
Am citit undeva ca atunci cand incepi sa slabesti primele trei kg reprezinta apa in exces. Slabirea propriu-zisa incepe cu al patrulea kilogram.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CyL
post Mar 9 2008, 01:52 PM
Post #39


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 149
Joined: 24-February 08
From: Constanta
Member No.: 3,360



am venit si eu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
inaltime 1,67
noiembrie 2007 , 75 kg
martie 2008, 60 kg
am slabit in prima luna cam 8 kg si am stagnat mult apoi. am citit despre monti numai pe net.. cartea foarte putin, o am in format electronic. am invatat mai mult cititnd pe forumuri ce si cum si cat pana m'am hotarat sa ma loghez aici.
acum nu mai stiue exat cat am, am probleme cu cantarul care imi arata cand 60 cand 65 de kilograme (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
cred ca treuie simi iau unul mai performant, poate imi si recomandati ceva (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

tinta : 55 iar apoi tindem catre 52 (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ToothFairy
post Mar 9 2008, 02:06 PM
Post #40


Incurabil
*****

Group: Editorialist
Posts: 1,312
Joined: 18-January 07
From: SB
Member No.: 1,062



CyL,chiar ieri mi`am luat cantar digital..nu stu daca am voie sa zic numele p-aci,sa nu sune a reclama...am dat 70lei pe el...cam multisor,avand in vedere ca doar masoara greutatea,are un ecran,2 baterii mari rotunde,si e din sticla.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

57 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18th May 2024 - 12:40 AM