IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ciudata din tine, ce te face sa te simti "speciala"?
Philia
post May 21 2007, 08:01 PM
Post #1


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



de ce te crezi ciudata?
eu cand ma gandesc la lucrurile care imi treceau prin cap....cred ca ar trebui sa imi gasesc loc de cazare direct la nr 9,nu in camin (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

aveam imresia ca toata lume atraieste 100 de ani
de cate ori ma duceam la tara,ma uitam in buda si aveam impresia ca o creatura va iesi de acolo
nu lasam pe nimeni sa imi calce pe umbra,pentru ca ma durea
credeam ca prezentatorii tv se uita la mine si daca dau tv ul mai tare incep sa tipe (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

si acum:
numar tot ce imi iese in acle
uneori am impresia ca pasesc in gol
tot uneori,dar,doar uneori : (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) ma uit in urma deoarece cred ac cineva se tine dupa mine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 21 2007, 08:44 PM
Post #2





Musafir






pokemon esti o draguta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Ai grija cu uitatul in urma...poate fi un inceput de paranoia (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Iar numaratul tuturor lucrurilor ce iti ies in cale cred ca se incadreaza la sindromul obsesiv compulsiv (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Dar am vesti proaste pentru tine. Esti absolut normala (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post May 21 2007, 08:45 PM
Post #3





Musafir






io nu-s ciudata. restu' nu-s normali! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 21 2007, 10:53 PM
Post #4





Musafir






da (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Sau varianta "Eu nu sunt nebuna, am doar nevoi speciale"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post May 22 2007, 03:02 PM
Post #5





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) fetelor

valabila este si la mine uitatul in wc la tara, cand eram mai mica eram terorizata si de wc de la bloc mi era frica sa nu iasa serpi de cand am aflat ca unii traiesc si in apa

mie la tara mi e frica de serpi cand merg pe camp sau prin gradina am o obsesie ca sigur exista unul in jur si m ar musca de picior si acuma cand nu mai sunt mica (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ,

eu n aveam treaba cu uitatul in urma mie imi era frica de umbra mea credeam ca ma urmareste cineva dar aveam 3 ani nu se pune

eu cand eram mica credeam ca popii nu mor niciodata, si mai credeam ca in radio sunt oamenii mici care stau acolo si de acolo vorbesc, adica niste oamenii mici ca si neghinita (IMG:style_emoticons/default/rusinosul.gif)

eu sunt de parere ca nici psihologul nu mi facea fata cand eram mica, eram un caz prea depasit pt el (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
buburuzazuza
post May 22 2007, 03:06 PM
Post #6


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 779
Joined: 3-November 06
From: pe malul apei...
Member No.: 673



Eu am scenarii doar cu accidente de masini, imi imaginez tot felul de tampenii cand sunt la un drum lung cu masina (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif) N-ati vrea sa stiti ce e in capul meu...cred ca am vazut prea multe filme (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post May 22 2007, 06:58 PM
Post #7


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



sunt absolut normala???
dar...oare ce e normalitatea? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
ma bucur totusi ca nu sunt singura ciudatenie (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
hai curaj,vreau sa va aflu si cele mai ascunse secrete (IMG:style_emoticons/default/ph34r.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jolie
post Jul 15 2007, 07:31 PM
Post #8


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 751
Joined: 14-April 07
Member No.: 1,478



Fain topicul asta..
Am si eu o cidatenie.....Mi-e frica, teama, sila....ce vreti voi de pene (puf) . Mi se face pielea gaina, si ma ia sufocarea numai daca le vad...nu stiu de ce.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Dec 13 2007, 05:57 PM
Post #9


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Am si eu o ciudatenie...nu ma asez niciodata pe cearceaf, in pat cu pantalonii sau hainele cu care vin de afara, mi se pare ca sint pline de microbi pe care ii pot lasa pe pat. (IMG:style_emoticons/default/mf_hide.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Dec 13 2007, 06:30 PM
Post #10





Musafir






eu cand port gluga am senzatia ca e cineva pe langa mine...sau ca o sa ma calce masina(pt ca nu vad in lateral (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )
eu cand eram mica credeam ca in canalizari sunt aligatori
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 05:08 AM