IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Va place ordinea?
Cat de ordonati suntem?
You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Total Votes: 24
Guests cannot vote 
Teocris
post Oct 14 2008, 03:46 PM
Post #21


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



La mine gasesti ordine doar in ziua in care am terminat curatenia. Daca trece o zi, deja gasesti pe jos tot felul de creioane colorate, carioci, carti de colorat, jucarii, pe scaun un maldar de rufe, pe masa din bucatarie si pe birou o gramada de hartii care asteapta sa fie puse la loc sau aruncate...
Nu sunt obsedata de curatenie, dar cateodata ma apuca depresia cand vad ca nu mai termin. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Oct 14 2008, 04:02 PM
Post #22





Musafir






Eu sunt ordonata si nu pot sa ma apuc de ceva, daca nu-i ordine.
Imi amintesc ca atunci cand invatam, intai faceam ordine, c-altfel imi statea pe creier. Am ramas cu fixurile astea si azi si ma deranjeaza uneori micile scapari ale lui barbata-miu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Pun mai mare pret pe ordine, decat sa am mancare-n frigider (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Oct 14 2008, 04:54 PM
Post #23


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Si eu ca Roxana. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Oct 14 2008, 05:08 PM
Post #24


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Si mie imi place ordinea. Daca un colt de perdea nu sta cum trebuie in casa, nu pot sa dorm. Iar cand Mr Szimcsi isi lasa hainele prin casa, desi are un gogeamite sifonierul pentru asta, ma apuca spumele (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Oct 14 2008, 05:44 PM
Post #25





Musafir






Si mie imi place, da' s-o faca altcineva! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Nu am totusi mari probleme cand e dezordine,doar sa nu fie farfurii si gunoaie pe covor. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Oct 14 2008, 05:58 PM
Post #26


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Nu vreti sa stiti de mine (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Dar sa stiti ca a mea colega ma face sa cred ca totusi sunt ordonata (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Eu in dezordinea mea gasesc totul cu foarte mare usurinta! De fapt eu sunt o dezordonata ordonata (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

This post has been edited by albinuza: Oct 14 2008, 05:58 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Oct 14 2008, 09:39 PM
Post #27


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Mie nu-mi place sa fac ordine deloc da' deloc asa ca nu ma deranjeaza dezordinea. Cand lucram biroul meu era cel mai dezordonat din tot biroul si erau numai baieti in birou, de mai imi zicea seful mai fa si tu ordine pe biroul ala si eu ziceam be my guest daca nu-ti place. A fost o vreme cand ma duceam de drag la munca, apoi s-au schimbat lucrurile. O data mi-au cazut niste dosare d-ale mari cateva de pe birou din cauza ordinii, aveam tot felul de documentatie din care mai citeam, cand eram free la munca.
Asa ca eu ma incadrez la ma lasa rece ordinea.

This post has been edited by Master of Norules: Oct 14 2008, 09:42 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post Oct 14 2008, 10:17 PM
Post #28





Musafir






Mie ordinea imi da o stare de calm, sunt obsedata daca nu mi gasesc lucrurile, trebuie sa le stiu la locul lor , urasc picaturile de apa pe jos. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Oct 15 2008, 07:05 AM
Post #29


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Lasa ca vedeti voi cand o sa aveti copii (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Sa vad atunci ce curatenie curata si ordonata aveti in casa (IMG:style_emoticons/default/rain.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Aug 24 2010, 07:43 PM
Post #30


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Ca o solutie anti-vraiste inainte de a iesi din casa, cand iti alegi hainele, ar fi sa-ti pregatesti hainele de cu seara, calcate, aranjate, pe umeras. Daca ti se intampla sa nu mai ai chef ca in acea zi sa porti ceea ce ti-ai ales de cu seara, pregateste-ti doua sau mai multe optiuni pe umeras. Bafta la scoala. (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 03:35 AM