IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

137 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXVI, Discutii diverse : Muzica, bautura, barfe, conversatie
blekytza
post Mar 23 2009, 10:00 AM
Post #11


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 683
Joined: 14-October 08
From: Nice
Member No.: 5,113



Neata!
La mine e soare dar cam rece.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Mar 23 2009, 10:04 AM
Post #12





Musafir






eu am venit la lucru imbracata intr-un maieu de vara si cu trench peste (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Ca afara e frig si la birou e excesiv de cald, si in plus nu am spalat haine weekendul asta asa ca nu am avut altceva ce sa imi iau pe mine. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Mar 23 2009, 10:15 AM
Post #13


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Neata. Angel (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si la noi in birou e foarte cald, Slava Domnului! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Afara e cam innorat, insa e mai cald decat saptamana trecuta.

Sper sa incep saptamana asta cu dreptul. Abia astept sa ma duc la sala diseara la sala. Aaa, nu v-am zis, ma duc cu trei fete, dintre care una e fosta sefa? Scorpia? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Mar 23 2009, 10:26 AM
Post #14





Musafir






wow Szi, vezi cum faci sa ii scapi gantera pe picior (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Eu deja am aproape 2 luni de cand merg la sala saptamanal si chiar e excelent, au inceput sa mi se vada muschii la maini si picioare, sunt toata numai o fibra (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Singura problema: inainte sa merg la sala nu aveam pic de burta, de cand merg la sala am facut burta domle, asa ceva (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 23 2009, 10:27 AM
Post #15





Musafir






Eu tot acasa sunt. Oricum eram intarziata (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) si cand am iesit pe usa vad ca se umple rezervorul cu ulei, deci un ditamai camionul exact pe bucatica pe unde trebuie sa scot masina din fata casei. Am dat telefon la serviciu si-acum astept sa-si termine oamenii astia treaba.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Mar 23 2009, 10:28 AM
Post #16


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Noi am fost acasa. A fost asa de bine, sambata si duminica am fost la ski, a fost bestial de fain, soare, cald, zapada multa, am schiat mult, am febra musculara, da' as mai fi stat inca vre-o 3 zile. N-am schiat in decembrie in conditii atat de bune ca acum. Ne-am si bronzat pe fata sutem rosii, da' nu excesiv. A prins si fetita mea un pic de culoare in obraji, ca era cam alba.
Poze putintele am facut ca n-am prea apucat.
daca mai tine zapada poate mergem si in weekend-ul care vine.
Sa aveti o saptamana usoara si linistita.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Mar 23 2009, 10:30 AM
Post #17


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



QUOTE(angeldust @ Mar 23 2009, 10:26 AM) *
wow Szi, vezi cum faci sa ii scapi gantera pe picior (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Eu deja am aproape 2 luni de cand merg la sala saptamanal si chiar e excelent, au inceput sa mi se vada muschii la maini si picioare, sunt toata numai o fibra (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Singura problema: inainte sa merg la sala nu aveam pic de burta, de cand merg la sala am facut burta domle, asa ceva (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)


Angel (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) Cum sa faci burta? Pai eu tocmai de-aia vreau la sala, sa scap de pernutele de la burtica si picioare (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Kalua, eu in locul tau m-as duce pe la un 12 -13 la munca (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
MoN, ce frumos ca v-ati distrat! Eu abia astept sa se faca frumos afara sa merg la pescuit. Eu nu sunt deloc cu muntele pe zapada (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Mar 23 2009, 10:34 AM
Post #18


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Buhuhu si eu trebuie sa merg la sala, neaparat, ca mi-am mai pierdut din conditia fizica, chiar zicea al meu sot ca tre' sa ne punem si pe alergat ca nu-l mai tineau picioarele pe la a 5 tura. Apoi si-a revenit si a mai facut doua.
A coborat si piticuta mea bine, a inceput sa se dea super si cu viteza si nu-i e frica asta-i cel mai important.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Mar 23 2009, 11:07 AM
Post #19





Musafir






Buna dimineata!!!!!
Wow, ce fete sportive si pline de elan!
Eu merg la sala de 3 ori pe saptamana, dar parca ar fi loc de mai mult. Astia nu se agita prea tare la sport, cel putin la step suntem prezente doar eu si inca o tipa slabuta, in rest sunt foarte sedentare si nici nu le prea duce capul sa tina minte exercitiile. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) Mi-e dor de un tae-bo cu SS oberfuehrer Andra! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Sa simt ca "votez"!!!
Am o maaaaaaaaaaaaaaaare rugaminte la voi.
Stie careva un hotel ieftin si aproape de centru in Paris? De fapt, nu m-am exprimat corect. Sa fie aproape de punctele importante de vizitat, Arc de Triomphe, Champs Elysees, Louvre, Tour Eiffel, Notre-Dame de Paris, etc, sau sa existe conexiuni cu metroul usor accesibile catre ele.
Roxi mi-a recomandat Etap, are preturi foarte bune, dar nu stiu pe care sa-l aleg, ca sunt o gramada, iar eu si Parisul suntem paraleli. (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 23 2009, 11:21 AM
Post #20


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



QUOTE(Szimcsi @ Mar 23 2009, 10:15 AM) *
Neata. Angel (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si la noi in birou e foarte cald, Slava Domnului! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Afara e cam innorat, insa e mai cald decat saptamana trecuta.

Sper sa incep saptamana asta cu dreptul. Abia astept sa ma duc la sala diseara la sala. Aaa, nu v-am zis, ma duc cu trei fete, dintre care una e fosta sefa? Scorpia? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

La ce sala mergi, Szi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

137 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 10:23 AM