IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ingrijire pentru par gras, solutii si tratamente
Jo
post May 5 2009, 04:50 PM
Post #41





Musafir






Eu una nu prea am incredere in sampoanele astea uscate. Adica... mie mi se pare ca mai tare incarc parul, mai bag acolo si pudre dupa ce ca-i gras si se lipesc toate cele de el. O fi absorbind grasimea, dar lasa parul asa mat si fara vitalitate, ca parca mai bine stau cu el gras.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 5 2009, 04:53 PM
Post #42





Musafir






Nici vorba, e la 250 de ml balsamul (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Topline e un magazin numai cu produse profesionale pt saloane, si mai nou dau si en detail asa...dar la preturi destul de mari (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post May 5 2009, 05:15 PM
Post #43





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) pe strawberry e 55 ron la 250 ml.
Eu imi doresc sa ma fi nascut in America doar pt ca la cosmetice totul e la juma de pret fata de noi, cand ma uit pe youtube si vad la ce pret isi cumpara fetele mor de nervi. Ca sa nu mai vb ca primesti si mostre gratis. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post May 5 2009, 05:25 PM
Post #44


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



Lost ca efect e ok in sensul ca parul sta altfel decat fara, insa in niciun caz nu sta ca atunci cand e proaspat spalat si in plus toata stralucirea s-a dus pe apa sambetei (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)

cel folosit demult era ca pudra iar la radacina parul arata ca dupa o ploaie de matreata (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) 2
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 5 2009, 05:40 PM
Post #45





Musafir






Stiu Lost, la noi sunt umflate preturile la toate celea (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post May 5 2009, 07:03 PM
Post #46





Musafir






Oribil samponul uscat de la sephora. Mi-am luat cand am fost la Bucuresti, insa se vede prafos la radacina, ma mananca parul de ma-ndoaie dupa ce il pulverizez- rezultat final, nesatisfacator. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Ultima oara cand am fost la topline, m-a anuntat pitziponcu' ala in sacou de acolo ca preturile-s mai mari cu 15% decat pe eticheta, ca nu au apucat sa le schimbe- ala e chiar un procent semnificativ. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Eu as dori sa-mi iau joico.
Momentan am o masca vitality's si una pantene time renewal, care am inteles ca e f buna, dar la noi nu se gaseste- am luat-o din Scotia.
Si eu, daca folosesc spuma la uscare parul rezista 3 zile destul de bine, banuiesc ca spuma absoarbe excesul de sebum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 5 2009, 07:17 PM
Post #47





Musafir






joico cica sunt cele mai bune ca produse de ingrijire si tigi ca si produse de styling. Acum mie de la Joico nu mi-o facut nimic foarte tare cu ochiu. Am incercat de la cineva samponu pt volum de la Joico si Tigiu mi s-o parut mai bun. Acuma nah...nuj ce sa zic (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post May 6 2009, 09:49 PM
Post #48


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



Eu am avut de la Tigi ceva... nu mai stiu ce, vreun gel, vreo pasta de modelat, cert e ca nu mi-a lasat nicio impresie (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marioana
post May 6 2009, 10:34 PM
Post #49


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 126
Joined: 17-January 08
From: Timisoara
Member No.: 3,059



Eu mi-am luat de la joico K-pak deep reconstructor si sincer nu mi s-a parut nicicum. Balsamul de la sunsilk are cam acelasi efect, nici nu am avut mai putine varfuri despicate. Si l-am luat din state.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post May 7 2009, 08:17 AM
Post #50





Musafir






Marioana, acum sincer, tu ai vrea sa-ti repare ce-i deja distrus? De varfurile despicate scapi doar cu foarfeca, n-o sa se lipeasca in vecii vecilor la loc, cu nici un balsam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th June 2024 - 10:36 PM