IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Concurs editorialist eLady.ro, Un imbold... :)
Diana.
post May 31 2008, 09:45 PM
Post #61


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Daca ar fi confdentiale am putea fi acuzate de "aranjarea" punctajului si a rezultatelor.
Nu pot fi confidentiale exact din acest motiv.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post May 31 2008, 09:59 PM
Post #62


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Mda ai dreptate..dar pe de alta parte, ar putea sa se iste mici disensiuni sau parti-prisuri. :|

This post has been edited by sweet_girl: May 31 2008, 10:00 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post May 31 2008, 10:34 PM
Post #63


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Si eu m-am temut de varianta asta "la vedere", dar dupa o zi de cugetat am ajuns la concluzia ca fetele sunt suficient de mature si inteleg ca le apreciem pe toate in mod egal, atat pentru talentul lor cat si pentru curajul de a intra intr-o astfel de competitie.
Sper ca orgoliile si supararile sa nu-si gaseasca locul in "familia elady". (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 31 2008, 10:55 PM
Post #64


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



...Daca e sa fie asa, data viitoare o sa punem un script sa faca asta si nu mai imi bat capul deloc, insa pun pariu ca si atunci vor existra discutii. Sau nu mai facem nici un concurs si nu o sa fie nici un fel de puveste.
Am renuntat demult sa incerc sa impac pe toata lumea pentru ca am ajuns la concluzia ca e imposibil, iar nervii nu mai mai tin, ca am imbatrinit si eu. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post May 31 2008, 11:02 PM
Post #65


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Cine se supara (daca se supara) trebuia sa se gandeasca de la inceput sa nu intre in concurs! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Concursurile asa sunt, unii castiga locul 1, altii pe al 2-lea, altii nimic (la noi nu e cazul ca a avut iubita noastra Diana grija). (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post May 31 2008, 11:03 PM
Post #66





Musafir






Bueyyyyyyy doar nu suntem la gradinita iar care are probleme cu orgoliu sa-mi spuna ca ii cedez si punctele mele (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Chiar nu cred ca vreuna dintre noi a scris cu gandul la concurs, suntem toate prea atasate de cuvintele noastre...iar concursul asta cel putin pentru mine reprezinta doar un simbol (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post May 31 2008, 11:08 PM
Post #67


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Mie imi place ideea de competitie. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Mereu am fost pentru competitii.

[ Tare mandra am fost cand am castigat locul 1 la Primul Ajutor in clasa a 7-a. Vroiam sa ma fac doctorita (de operatii estetice) si am zis tuturor! Inca mai sunt intrebata de adultii ce m-au auzit atunci daca ma mai fac doctorita. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ]
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 05:31 PM