IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Cabinete veterinare-medici buni, Lista cu medici veterinari dupa oras
Diana.
post Mar 9 2006, 12:28 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Va propun sa ii "nominalizati" aici pe medicii veterinari si adresele unde pot fi gasiti (inclusiv orasul) care ii au in supraveghere pe prietenii nostri necuvintatori.
Nu de alta, dar un medic bun intr-o situatie de criza ne poate scapa de o multime de neplaceri si pe noi, ca stapini, si pe sufletelele de linga noi, iar o adresa si un numar de telefon pot fi salvatoare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Raluca Vasilescu
post Dec 7 2015, 06:10 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 7-December 15
Member No.: 13,030



Daca vrei un cabinet veterinar la care sa poti apela cu incredere:
CENTROVET Bucuresti - Clinica Veterinara -
Sunt medici cu mare experienta, au laborator de analize performant si tratamente de ultima generatie. Vezi pe site-ul lor seciunea de Terapii Photo-Oxidative.
In fiecare an merg de 3-4 ori la conferinte in strainatate - daca e vre-un tratament sau metoda de diagnosticare care intra in Romania pentru prima oara - la CENTROVET Bucuresti apare prima data.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Diana   Cabinete veterinare-medici buni   Mar 9 2006, 12:28 PM
pink_step   eu as recomanda un cabinet care ofera reduceri pt ...   Mar 17 2006, 10:26 AM
Meg   Bucuresti, cum treci de podul grant - deci pe cale...   Mar 17 2006, 01:26 PM
maya s  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 01:22 AM