IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

101 Pages V  « < 99 100 101  
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXVIII, Conversatie
scorpirescu
post Jun 3 2009, 09:32 PM
Post #1001





Musafir






Taci, tu, ca Angel nu stie! (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jun 3 2009, 09:35 PM
Post #1002


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Pot sa pun si eu o intrebare stupida? Daca vomiti, poti vomita si pilula? Si sa nu isi mai faca astfel efectul? Pot sa pot intrebarea asta la celebrul topic "Oare sunt insarcinata?" (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
happyCat
post Jun 3 2009, 09:54 PM
Post #1003





Musafir






Vai, Kalua, dar ce de bani a luat gagica pe ceas!! Sa vezi de nu o suna tipul sa isi ia ceasul inapoi!

Chiar asa, Angel, cum nu ai cu cine? Dar tatal lui Bator sau cum il cheama pe catel ce pazeste? Iar in ceea ce priveste Derren Brown... nici eu nu stiam ca e hgay, chiar vazusem multe dintre filmuletele lui pana cand mi-a zis al meu ca da, e gay. Dar oricum nu e genul meu, asa ca n-am suferit deloc.

La noi tocmai s-a incheiat un talent show 'britain's got talent'. Si printre participanti au fost 2 tipi care isi ziceau 'Faces of Disco'. Aoleu, iti vine sa-i mananci nu alta, arata beton. Nici nu vreau sa stiu daca sunt gay sau nu (banuiesc ca sunt, dupa cum arata si se misca). Nu pot pune un link acum, dar daca dati un search pe youtube sper sa gasiti un clip cu ei, sa va incantati privirea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Jun 3 2009, 10:40 PM
Post #1004





Musafir






Sweet, da, da si da. Daca vomiti la 3-4 ore dupa ce ai luat pilula exista toate sansele sa o scoti afara. Therefore, n-are ce sa-si faca efectul, therefore poti ramane insarcinata (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpirescu
post Jun 3 2009, 11:51 PM
Post #1005





Musafir






Te-ai prins ca esti insarcinata, nu-i asa, Sweet? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Urmarea la eLady`s Hot Bar & Lounge XXVIV, Conversatie
Go to the top of the page
 
+Quote Post

101 Pages V  « < 99 100 101
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 06:25 PM