IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Bataturile cauzate de pantofi noi, si toate problemele facute de incaltari
andutz
post Mar 23 2008, 09:54 PM
Post #21


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 113
Joined: 12-June 07
From: dallas
Member No.: 1,785



ok, here's a challenge:) :
An o pereche de pantofiori de la GAP gen balerini, si sunt din piele intoarsa pe dinafara si din panza pe dinauntru. Si cum aici nu se poarta (spre fericirea mea) ciorapi mai deloc, ii port pe piciorul gol...si nu miroase bine... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
aveti idei ce sa fac ca sa nu mai fie asa stinky? ma gandeam sa dau cu un tampon cu spirt prin ei, ca sa mai omoare din bacterii - voi ati facut asa ceva pana acum? cand se evapora spirtul, se duce si mirosul de spirt? ca nu vreau sa walk around mirosind ca dulapul de prim ajutor al bunicii:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 24 2008, 12:49 AM
Post #22





Musafir






Pai da cu niste parfum atunci, si ala contine alcool.
Am si eu balerini dintr-o piele fina pe dinafara (dar nu e intoarsa) si panza pe dinauntru, dar n-au mirosit si nu miroase urat nici pana-n ziua de azi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Mar 24 2008, 04:53 AM
Post #23


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Cu otet amestecat cu apa, stiu ca otetul ia mirosurile.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgias
post Apr 26 2008, 07:50 PM
Post #24





Musafir






Salut!Eu mi-am luat o pereche de pantofi din piele, rosii, decupati in fata, foarte inalti, superbi ce sa mai zic. Problema (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) este ca ma cam strang(deoarece nu aveau 40-ul meu de toate zilele, si am luat 39). Daca ati putea sa-mi dati cateva solutii ar fi perfect.Voi avea un eveniment la sfarsitul lui mai, si musai trebuie sa incap in ei. In legatura cu otetul, crema, sau purtatul cu soseta groasa, am incercat, insa am impresia ca nu da roade. Am vazut ca se vorbea de un spray pentru dilatarea pantofului, sau eventual i-as duce la cizmar sa mi-i puna pe calapod(numai sa nu mi-i strice)
Astept sugestii (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
teodora3
post May 25 2011, 05:17 PM
Post #25


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 25-May 11
Member No.: 10,249



QUOTE(georgias @ Apr 26 2008, 07:50 PM) *
Salut!Eu mi-am luat o pereche de pantofi din piele, rosii, decupati in fata, foarte inalti, superbi ce sa mai zic. Problema (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) este ca ma cam strang(deoarece nu aveau 40-ul meu de toate zilele, si am luat 39). Daca ati putea sa-mi dati cateva solutii ar fi perfect.Voi avea un eveniment la sfarsitul lui mai, si musai trebuie sa incap in ei. In legatura cu otetul, crema, sau purtatul cu soseta groasa, am incercat, insa am impresia ca nu da roade. Am vazut ca se vorbea de un spray pentru dilatarea pantofului, sau eventual i-as duce la cizmar sa mi-i puna pe calapod(numai sa nu mi-i strice)
Astept sugestii (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)


iti spun eu ce sa faci si merge sigur.punei intro punga si bagai in congelator vreo 6 ore cam asa si dupa scoatei ia o soseta groasa si baga piciorul in papuci plimbate prin casa si incearca sa miste asa usor piciorul in papuci.si o sa vezi rezultatele.daca e nevoie mai repeta odata asta.eu am avut acceasi problema ca a ta si am facut asa si dupa ziceai cas numarul meu papuci;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:11 AM