IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Fotografi buni pentru nunta, Fotografi pentru nunti
monyka
post Jan 11 2008, 01:49 AM
Post #1





Musafir






EDITAT: CONT CREAT PENTRU RECLAMA

This post has been edited by Maàt: May 22 2008, 04:33 PM
Reason for edit: EDITAT: CONT CREAT PENTRU RECLAMA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 11 2008, 02:05 AM
Post #2


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu nu am inteles care e treaba cu "Forumuri" de la inceputul topicului...

Si de ce nu aduci un fotograf din alta localitate la o adica, ca doar nu o sa scrie pe poze "made by nus-a ce fotograf de bucuresti".

suna la 0727-867.399 dl Martinetz - nu mi-a facut mie poze, insa am auzit numai vorbe de bine pentru seriozitate si profesionalism. Insa desi fotograful e din Constanta, face si in Bucuresti shootings.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 11 2008, 09:46 AM
Post #3


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Fata draga, ai netul la dispozitie; de google ai auzit? Telefonane exista draguta, daca ai ajuns aici inseamna ca stii sa il folosesti pe dl google...Daca fii cu fasoane de-astea, ma tem ca nu sa primesti raspunsuri. Sau poate doar iti place sa iti plingi de mila si sa te lamentezi? Ca asta reiese din postul tau. Si DA e in discutie SI de ce aparea "forumuri" la inceputul postului tau. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Pentru ca mie imi suna a text prefabricat in vederea promovarii... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Nu cumva matale ai vreun fotograf de promovat? ca metoda asta cu autopromovarea e la moda rau... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) take care, sweetie agresivitatea dauneaza grav sanatatii pe net!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Jan 11 2008, 11:06 AM
Post #4


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



eu as vrea sa vad doua poze cu asa da asa nu, serios. mi-ar fi util si mie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jan 11 2008, 11:52 AM
Post #5


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



pai cat e pana la constanta si inapoi? te mai pui la 2 milioane?
eu m-as duce. la urma urmei, tu ai zis-o, pozele raman.
ps: cum arata o poza cu rochie albastra? Doamne iarta, eu n-am vazut pana acum nicio poza asa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 11 2008, 12:46 PM
Post #6


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



O sa ma duc la colt si o sa ma asez pe colt de nuci, ca nu stiu ce se maninca netul. Dar astept cu nerabdare sa ma inveti tu.
Cind o sa ma plateasca careva sa ii fac reclama o sa te anunt, poate vrei sa impartim "profitul". Ai cerut o sugestie, ai primit-o. Clar? Nu ti-a placut, asta e. Tactul si diplomatia mea se termina subit cind detectez impertinenta.

Frumusetea fotografiilor rezida si in "subiecti", ma indoiesc ca o sa scoata cineva un supermodel dintr-o persoana putin dotata din punct de vedere estetic.
Rochia de mireasa nu ti-o strica fotograful, ca ma indoiesc ca o sa iti rastoarne nu-s ce substanta pe ea. Fotografiile pe care le vezi tu ne net sint prelucrate: la prelucrarea unei fotografii se poate sta si citeva ore bune- per fotografie, da? nu per set; cine crezi ca va sta sa iti prelucreze tie pozele cu orele cind poate scoate bani mai multi si fara bataie de cap? Te-ai gindit ca si lumina conteaza? Si aparatura? Ca astea nu se vind en-gros?
Calitatea se plateste, nu poti avea si bun si ieftin si mult... E vorba de piata, de cerere si oferta. That`s all!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Jan 11 2008, 12:51 PM
Post #7


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



monica, am incercat sa-ti dau mesaj privat dar nu merge (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

di, ma mir ca-ti plac pozele lui martinetz, m-am uitat pe site si e cam libidinoasa "arta" lui dupa parerea mea (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

This post has been edited by claudia_electra: Jan 11 2008, 12:54 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 11 2008, 12:52 PM
Post #8


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



E anunt de vreo doua luni, Electra, pm-ul e activat pentru fetele care au mai multe mesaje.
later edit: Martinetz face foto foarte faine, ce ai vazut acolo e "la comanda clientului" si nu e singurulul lui site. Pozele facute in studio la el sint arta curata.
Stiu din sursa sigura ca e serios, nu gen "am luat avansul da nu ma duc sa fac pozele", sau "ma duc, fac citeva poze la misto si-apoi ma evapor". Din acest motiv i-am pus numarul de telefon.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Jan 11 2008, 12:53 PM
Post #9


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



ah ok, saru'mana pentru lamurire (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) . voiam sa-i arat niste poze, adica ce produce tipa cu care semnez eu contract pt nunta. mie imi place, dar nu stiu daca si altora...

This post has been edited by claudia_electra: Jan 11 2008, 12:54 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 11 2008, 12:57 PM
Post #10


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu te-am insultat: atita timp cit regulamentul e facut de mine, si eu hotarasc politica forumului, nu o sa fiu tocmai eu cea care il incalca, da? Nu te-am insultat, ti-am dat o sugestie. Daca nu ti-a placut nu inseamna ca am fi fost platiti sa facem reclama. Si chiar daca ar fi fost asa NU E TREABA TA. Ok? Si apropos, esti impertinenta, mult prea impertinenta pentru orice om cu bun-simt, nu neaparat pentru un nou user; vezi ca sub nickul meu scrie root admin, adica persoana aia a dracului care taie si spinzura; that`s me. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ring your bell?
Oricine e liber sa isi expuna parerea, nu ma teleportez in cele patru zari sa tin de mina pe vreuna dintre fetele noastre sa nu iti raspunda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 06:00 PM