IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  « < 7 8 9 10 11 >  
Reply to this topicStart new topic
> Despre penalizari, avertizari, samd.
Diana.
post Apr 25 2009, 08:17 PM
Post #81


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ok, inchid? Ca deja sint in plus? Cine preia? Intretinerea costa citeva zeci de milioane. Se baga careva?
Abia astept sa imi ramina banii astia in buzunar. O sa am si mai mult timp sa dezvolt firma, o sa mai fac citeva locuri de munca si o sa am mai mult timp pentru mine.
Scorpirescu, jo nu e banata . Cu asta am terminat discutia.
Jo e fata fina. Eu nu sint ca imi permit sa fac ce e corect si NU MAI IERT nici un user. Altceva?
QUOTE(Jo @ Apr 24 2009, 06:19 PM) *
Fetelor, vreau sa va urez distractie placuta in continuare pe forum, eu o sa dispar (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Imi pare bine ca v-am cunoscut, si m-am simtit foarte bine alaturi de majoritatea dintre voi. Va pup si numai bine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Telenovela? Ce ziceti, intram in doliu general?

Un singur buton am de apasat.

Am verificat. Functioneaza.

Sint foarte curioasa cine o sa imi fie mie avocat cind o sa imi bag picioarele.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
amailhik
post Apr 25 2009, 08:35 PM
Post #82





Musafir






Nu sunt de mult timp pe forumul asta dar nu mi se pare ca pe Maat trebui s-o pupi pe undeva. Mie mi se pare o fata deosebita si n-o vad asteptand s-o pupe cineva in fund si nici ea la randul ei nu pupa pe nimeni in fund nici aici, nici in real life. "Parerea mea". (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 25 2009, 10:38 PM
Post #83





Musafir






QUOTE(Maàt @ Apr 25 2009, 06:17 PM) *
Ok, inchid? Ca deja sint in plus? Cine preia? Intretinerea costa citeva zeci de milioane. Se baga careva?
Abia astept sa imi ramina banii astia in buzunar. O sa am si mai mult timp sa dezvolt firma, o sa mai fac citeva locuri de munca si o sa am mai mult timp pentru mine.


M-as baga io, si nu glumesc. Nu ca vreau sa inchizi si sa nu ma intelegi gresit sper, dar daca chiar ai vreodata de gand sa vinzi elady chiar as fi foarte interesata. Nu as vrea sa ajunga pe maini straine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 25 2009, 10:57 PM
Post #84


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nu se vinde. De-o fi vreodata, o sa se dea suflet. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpirescu
post Apr 26 2009, 07:55 AM
Post #85





Musafir






Un ban e un ban, dar 1000 de ban-uri nu fac cat un cuvant aruncat.

Nu pot sa spun decat ca sunt foarte dezamagita. Nimic altceva.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Apr 26 2009, 09:42 PM
Post #86





Musafir






Am citit cu intarziere ce s-a intamplat pe aici si imi pare rau ca Jo a trebuit sa plece, si o inteleg perfect.
Maat, ai reactionat mult mai dur decat trebuia. Spui tu ca userii vin si pleaca, insa tot userii astia care intra zi de zi pe forum si pe site iti fac rating-ul in trafic sa creasca, si asta nu-i de lepadat. Si tot userii astia care intra zi de zi pe forum scriu articole pentru elady.ro... E pacat ca ataci atat de repede oameni care ar fi stat aici de drag mult timp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 26 2009, 11:03 PM
Post #87


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu mai pup picoarele nimanui. Mie nu mi se spun decit cuvinte de rau. De bine, mai rarut ca e mai dragut.
De mai bine de trei ani este interzisa comentarea de catre useri a actiunililor adminilor cind este clar ca actiunile adminilor int menite sa protejeze comunitatea.
Jo nu este banata.
Intr-adevar, m-am umplut de bani de pe urma forumului. Dau pe afara. Ar trebui sa va ginditi de sapte ori pina sa aruncati cu piatra.
Sincer, aceste comentarii sint mai mult decit deplasate. Sint chiar nesimtite.
O sa streg toate articolele furnizate de userii care s-au suparat. Aka Jo si Lexie. Imi pare rau ca nu am impartit cu voi banii cei multi facuti cu elady, dar minusu nu inseamna profit.
Jo este un copil razgiiat. Trebuia sa o tratez ca poe orice alt user. Lexie, e valabil si pentu tine.
Urmatorul user care comenetaza actiunile unui mod ia BAN.
Indiferent cine ar fi acest user.


LATER EDIT Eu iau o pauza de pe forum. Nu stiu cind ma intorc. Sedere placuta! Am de condus o firma si de facut bani, nu imi mai premit sa pierd vremea de-aiurea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 27 2009, 03:11 PM
Post #88


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Scuze publice in tuturor celor pe care le-am facut sa se simta rau. Nu a fost intentia mea sa supar pe nimeni.
Sint om si gresesesc si eu, fara de voie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nadya
post Apr 19 2010, 02:32 PM
Post #89





Musafir






QUOTE(Diana @ Apr 18 2010, 11:14 AM) *
Nadya, urasc sa fiu pusa in situatii din astea... Zau.


Sigur, sigur, inteleg. Numai vezi sa nu ramai singura pe forum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Apr 19 2010, 03:08 PM
Post #90


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Nadya, intreci masura! (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)
Daca vrei sa iti impartasesti gandurile cu noi o poti face pe forum.
Cand intri aici te obligi sa respecti regulile forumului. Daca nu vrei sa le respecti nu te tine nimeni cu forta aici. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Acesta este un topic despre cartile cumparate, nu de promovat bloguri personale, si nici de comentat regulamentul sau actiunile moderatorilor. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Pages V  « < 7 8 9 10 11 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 05:53 PM