IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Coafuri & Frizuri de mireasa, Modele de coafuri si frizuri pentri mirese
kalua
post Jul 8 2007, 05:44 PM
Post #1





Musafir






QUOTE(Szimcsi @ Jul 8 2007, 05:23 PM) *
Fetele voi ce ziceti? Vreau sa imi las parul pe spate, sa il indrept cu placa si sa il tapez in varful capului ca sa stea diadema bine. Insa restul femeilor care m-au vazut au zis sa mi-l ridic, ca cica e mai frumos asa la o mireasa. Dar mie imi place cu el pe spate (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)

Frizuri de mireasa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
anca 30
post Jul 6 2012, 10:36 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 6-July 12
Member No.: 11,307



Buna seara,

As avea nevoie de un sfat: am nunta peste exact 2 saptamani. Am constatat cu mare stupoare ca prietenele la care am fost la nunta, nici nu m-au cautat sau cele care au sunat pentru confirmare doar s-au scuzat invocand motive strict financiare ca nu vor fi alaturi de mine, ca lucreaza, ca sunt in strainatate, ca sotul tocmai a ramas in somaj, si aici ma refer ,la vechi prietene la care am fost la nunta si cu care am impartit anii tineretii.
constat cu mare durere in suflet ca pe cele pe care le-am socotit prietene si alaturi de care am fost ...s-au evaporat.
as avea nevoie de o prietena adevarata, pentru ca trebuie sa merg la ultima proba pentru rochia de mireasa si nu mai am cu cine.
sfatul obiectiv al unei prietene de incredere imi lipseste.
sa caut pe cineva? mai are vreun rost sa sun pe vreuna? sau sa merg singura? sa am incredere in femeia care isi vinde / inchiriaza rochia pentru a scoate un profit sau sa ma milojesc la una?
doresc sa schimb rochia pentru ca este extrem de simpla , sa spunem banala, stil sirena, fara trena , care are doar 2 mici flori pe ea.
chiar daca imi fac nunta singura, fara nici un ajutor material din partea nici unei familii, cred ca o data in viata merit si eu ceva frumos.
Multumesc anticipat tuturor celor care imi vor raspunde.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
kalua   Coafuri & Frizuri de mireasa   Jul 8 2007, 05:44 PM
Szimcsi   Jul 8 2007, 05:47 PM
angyca  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 01:35 AM