IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Coafuri & Frizuri de mireasa, Modele de coafuri si frizuri pentri mirese
kalua
post Jul 8 2007, 05:44 PM
Post #1





Musafir






QUOTE(Szimcsi @ Jul 8 2007, 05:23 PM) *
Fetele voi ce ziceti? Vreau sa imi las parul pe spate, sa il indrept cu placa si sa il tapez in varful capului ca sa stea diadema bine. Insa restul femeilor care m-au vazut au zis sa mi-l ridic, ca cica e mai frumos asa la o mireasa. Dar mie imi place cu el pe spate (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)

Frizuri de mireasa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Nasty
post Jul 17 2014, 11:09 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 17-July 14
Member No.: 12,539



buna seara...luna viitoare fac botezul fetitei mele si ne gandeam si sa ne cununam religios...imi doresc o rochie de mireasa si ma gandeam poate mi-o doneaza careva...sunt extrem de scumpe pentru mine... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DidiD
post Jun 21 2016, 08:53 AM
Post #3


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 21-June 16
Member No.: 13,162



QUOTE(Nasty @ Jul 18 2014, 12:09 AM) *
buna seara...luna viitoare fac botezul fetitei mele si ne gandeam si sa ne cununam religios...imi doresc o rochie de mireasa si ma gandeam poate mi-o doneaza careva...sunt extrem de scumpe pentru mine... sad.gif



Buna, miresicilor! Am intrat si eu de curand in randul doamnelor si stiu cat de tensionata este perioada dinaintea nuntii. Eu cel mai tare m-am stresat cu aranjatul. Dar toata lumea mi-a admirat look-ul la nunta. Intr-adevar fetele de la SPAM CAT CASA au avut grija ca eu sa fiu o adevarata printesa la nunta mea. Va sfatuiesc din tot sufletul sa mergeti la acest salon. Se ocupa mult de cliente nu numai pentru ca e vorba de o nunta, ci in general, sunt super, adevarati profesionisti. Puteti avea toata increderea ca veti fi superbe la nunta daca mergeti la salonul SPAM CAT CASA. Au tot ce vreti si nu este scump. Aveti grija de voi!

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
kalua   Coafuri & Frizuri de mireasa   Jul 8 2007, 05:44 PM
Szimcsi   Jul 8 2007, 05:47 PM
angyca  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 04:19 AM