IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Zodia Varsatorului
ToothFairy
post Sep 17 2007, 07:54 PM
Post #21


Incurabil
*****

Group: Editorialist
Posts: 1,312
Joined: 18-January 07
From: SB
Member No.: 1,062



Dati`mi voie sa continui si eu siru` celor care sustin ideea ca Varsatorii-masculi nu-s pt relatii lungi si linistite (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) eu-s Varsatoare,am fost si eu o dificila in relatii,dar m-am domesticit...Taurasul meu a stiut cum sa o faca (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Sep 28 2007, 02:10 PM
Post #22





Musafir






cu barbati varsatori n-am avut de-a face, dar am avut cu o femeie: soacra-mea.
nici nu vreau sa ma gandesc ce experiente am avut cu ea... asa ca, pentru mine si-a pus amprenta definitiv asupra femeilor din varsator.
stiu ca sunt subiectiva, sunt convinsa ca nu sunt toate varsatoarele asa, dar nici nu ma tenteaza sa mai incerc vreo relatie de prietenie cu vreun varsator, indiferent de gen.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Sep 28 2007, 03:02 PM
Post #23


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Si soacra-mea tot varsator la noi s-a lasat cu multe certuri si inchis telefoane in nas si nevizitat 1 an de zile din partea mea atat de bagareata era.Acum stiu cum s-o pun la punct si daca comenteaza ii dau peste nas. Asa ca s-a calmat. Da nu pot spune ca mi-a facut viata usoara vre-o cativa ani. Si m-am invatat s-o ignor cat de mult pot.
Ca soacra nu-i prea usor sa suporti o varsatoare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Sep 28 2007, 03:10 PM
Post #24





Musafir






varsatorul meu se pare ca e de relatie lunga..si mai ales linistita(am reusit eu de cateva ori sa perturb linistea si era sa-mi dea papucii (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Sep 28 2007, 06:49 PM
Post #25





Musafir






missn (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) si eu am rezolvat problema cu soacra. am rupt orice legatura.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th May 2024 - 03:11 PM