IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Bucataria, poze, idei
aaerdna
post Apr 16 2008, 10:50 AM
Post #41


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 227
Joined: 28-February 08
Member No.: 3,392



Sorry,am uitat sa specific ca mi-as dori asa ceva...
Nu e a mea...as vrea eu...
A mea e mai mica... (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)

QUOTE(Cleo @ Apr 15 2008, 06:14 PM) *
aaerdna fetele au pus aici poze cu bucatariile proprii nu cu unele luate de pe net.
daca asa ceva visezi sa ai mentioneaza si asta in postul tau ca sa fie mai clar.

Insa dupa cum vezi kalua a deschis subiectul despre ce avem si nu la ce visam.

Ti s-a mai explicat odata si la pozele despre mancaruri si dulciuri.

Deci hai s-o consideram pe asta a 2-a avertizare.

Pai daca nu am aparat foto...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Apr 16 2008, 10:53 AM
Post #42


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Data viitoare cand pui poze luate de pe alte site-uri, specifica acest lucru, Aaerdna. Este important, pentru ca toate discutiile de pana acum sunt despre lucruri reale, ale noastre.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post Apr 16 2008, 12:15 PM
Post #43





Musafir






cleo bucatarie ca a ta si ar dori toate femeile (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
eu cred ca bucatariile inguste au fost concepute de barbati, sa nu fie nevoiti sa stea in ea pe motiv ca nu e loc destul (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Apr 16 2008, 03:20 PM
Post #44


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Angelu nota 10 pentru bucatarie. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Apr 16 2008, 04:43 PM
Post #45


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Mi-a placut ideea ta Angel cu faianta.
Cleo, aia da vechitura, frumoasa bucatarie. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Apr 17 2008, 01:27 AM
Post #46





Musafir






Ma facurati sa-mi caut pozele facute mai demult la bucataria mea.
Nu prea era ordine pe-acolo, dar acum, pe cand e ordine, n-am aparat, asa ca treceti cu vederea (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

(IMG:http://i130.photobucket.com/albums/p248/corinka_m/112_1254.jpg)

(IMG:http://i130.photobucket.com/albums/p248/corinka_m/112_1255.jpg)

(IMG:http://i130.photobucket.com/albums/p248/corinka_m/112_1256.jpg)

Loc am destul in ea, mai trebuie sa vina si cheful (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Apr 17 2008, 04:30 AM
Post #47


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



pesca super.
mersi girlies de incurajare (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

noi cand ne-am mutat a trebuit s-o facem URGENT! si trebuia sa alegem culori si sa zugravim in 3 zile. La bucatarie am mers pe nuantele in degrade de la gresie si-a iesi caca-maca, acum as face o culoare contrastanta . Iar mobilierul era alb cu vinisoare gri si-a trebuie spoit. Deci graba a stricat treaba dupa gustul meu in bucatarie insa e ok pana una alta. Pot sa produc diverse (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Daca o fi sa fie pun pozica si cu noua mea bucatarie. Oricum aici cam asa-s de spatioase toate bucatariile si foarte multe dau in curtea din spatele casei sau pe patio-ul unde asteapta cuminte un gratar. La noi in casa dupa cum se vede, acum 30 si de ani, designul si utilitatea erau notiuni SF. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

QUOTE(Maàt @ Apr 16 2008, 07:12 AM) *
Am eu o fixatie cu spatiile de depozitare, niciodata, pentru mine, nu sint destule si nici destul de mari pare-mi-se ... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


si eu la fel.
Fie el cat de mare (dulapul) imediat gasesc cu ce sa-l umplu (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ...si- apoi imi trebuie altul ca nu mai e loc. pff! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Apr 17 2008, 01:16 PM
Post #48





Musafir






mersi cleo.
mie-mi spui cu dulapurile astea? deja nu mai am pe unde sa le bag in bucatarie, si abia de 3 ani ne-am mutat aici. sa mai specific si ca erau umplute cam la un sfert dupa ce ne-am mutat? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Apr 17 2008, 04:04 PM
Post #49





Musafir






Draguta Pesca (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Ai o groaza de aparate prin bucatarie. Probabil la voi e nelipsita masina de spalat vase.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Apr 17 2008, 04:34 PM
Post #50





Musafir






Mersi Rox. Mai am aparate si bagate prin dulap, al meu a innebunit deja, ca-si prinde urechile pe-acolo. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Daaa, masina de spalat vase e cea mai importanta! (cand nu e mama aici, ca n-o pot convinge s-o foloseasca si pana ajung eu acasa sunt spalate vasele (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 03:59 PM