IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Catel luat de hingheri
azur_deissima
post Dec 10 2007, 10:38 PM
Post #1





Musafir






Asta seara am aflat ca mi-a fost luat catelul pe care il hraneam la baza sportiva la care merg si care imi era atat de drag (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Spuneti-mi,va rog,cat timp nu le face nimik?Am putit afla ca este la chitila(daca nu ma insel) Maine ma duc dupa el.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 11 2007, 08:55 AM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



il gasesti!!
si eu am o catea la bloc...de fapt nu o am eu...un alt vecin are grija mai mult de ea dar sta la mine sub balcon!
si au luat-o hingherii si a recuperat-o vecinul cu 800 de mii si i-a facut si buletin cred. si la scurt timp a facut 6 puisori frumosi de se batea cartierul pt ei!! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
azur_deissima
post Dec 11 2007, 03:16 PM
Post #3





Musafir






albinutza,traiesti in Ro??? asta e tzara unde se poate bate cineva pt catei maidanezi? eu n-am auzit decat snobi care sa aiba preferinte de rase si care sa renege tot ce e "metis". Traiesti printre oameni deosebiti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Dec 11 2007, 03:20 PM
Post #4





Musafir






dap ,in romania s-a intamplat treaba.si multa lume are grija de caini/pisici aciuati pe langa bloc. (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Dec 11 2007, 04:40 PM
Post #5


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



Si cum orasul nostru exceleaza la suflete "aciuate" pot spune si eu ca "avem" doi catei ai blocului! O catea si un mascul! Ii hraneste toata lumea, cand e frig afara dorm in scara iar din partea lor avem parte de o paza de zile mari!
Cel putin eu am reusit sa ies din intamplari mai putin placute multumita lor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FluturasCuReacti...
post Dec 14 2007, 01:14 PM
Post #6


Mamuca crocodililor
*****

Group: Obsedat
Posts: 945
Joined: 4-May 07
From: Din floare in floare :)
Member No.: 1,584



mi-ati adus aminte de mosul de la scara. caine mare, cu parul mare, cu labele mari si cu SUFLETUL mare. il chema eminescu si toata lumea din scara noastra il iubea. numai ca magarii de la cealalta scara si-au simtit copiii amenintati de creatura noastra iubita, care nu statea decat la noi in gradina. si l-au luat hingherii intr-o dimineata ploioasa de vara (si cerul plangea ca ni-l luau). mama si vecina de la parter, cea care il adusese in urma cu multi ani, au dat telefoane si bani ca sa afle unde l-au dus. dar era prea tarziu...emi ne vegheaza scara din raiul cateilor (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 09:39 AM