IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Bye, bye Tsunami
Tsunami
post Jan 31 2006, 05:00 PM
Post #1





Musafir






stimata asistentza,

mi-ar fi placut ca inainte sa mi se stearga mesajele, cel (cea) care s-ar fi simtit lezata de materialele mele sa-mi spuna, si, daca era cazul mi le re-editam/stergeam eu.
singura persoana pe care imi amintesc ca am bagat-o in discutie explicit a fost ella. stiu sigur ca ella nu a intervenit ca mesajele mele sa fie sterse. nu e genul. m-a mai rugat odata pe pm sa re-editez un mesaj daca vreau, pentru ca nu se simte confortabil. am facut-o.

sa revenim la regulament:
ironia de prost gust, atacul la persoana, precum si orice mesaj care il poate afecta pe vreunul dintre membrii acestui forum.

exemple unde am folosit ironia "de prost gust" n-am primit.
cat despre orice mesaj care il poate afecta pe vreunul dintre membrii acestui forum, pai scuzati-ma dar orice text citit nu numai pe forumul asta te afecteaza intr-o masura oarecare. n-am jignit pe nimeni prin interventiile mele nici chiar cand am fost jignit.

Moderatorul nu are obligatia sa dea detalii asupra actiunilor sale (cu atit mai mult cu cit  scopul acestora este  mai mult  decit evident)
greseala mea. imi pare rau ca n-am citit regulamentul inainte sa ma inscriu aici. cand sunt penalizat vreau sa sa stiu pentru ce sunt penalizat

Daca considerati ca ati fost penalizat pe nedrept de un moderator, va invitam sa ne contactati pentru a lamuri acesta situatie (nici moderatorii nu pot abuza).
nope. n-am ce sa lamuresc. sunt aproape sigur ca invisible n-a facut-o din rautate, ci la presiuni.

Folosirea de cuvinte si expresii obscene sau sugerarea lor prin atitudine si exprimare este strict interzisa, aducind dupa sine ban temporar sau chiar permanent.
propun scoaterea in ilegalitate a sectiunii "sex" in cazul asta, si, alaturi de dragoste sa discutam psalmi

whatever, daca mai sunteti interesati sa particip la forum, dupa ce schimbati legile, contactati-ma.
cine vrea sa-mi site opiniile, aveti adresa de email postata. de regula raspund, si nu mananc oameni.
pana atunci (si daca se va intampla) va doresc o viatza ca-n basme.

sper ca mesajul asta sa nu ofenseze pe nimeni. e scris from the bottom of my heart, ca toate de altfel.

si no worries, i'm not the middle of the univers. nu trebuie sa schimbati mobila prin casa numai sa-mi placa mie. asa cum a existat un tsunami, e un exemplu concludent ca mai poate exista unul, sau poate 10 sau 1000, deci privirea sus. cine poate stii ceea ce va aduce viitorul?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Jan 31 2006, 05:15 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



si mie imi pare rau ca pleci asa... :(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blondina
post Jan 31 2006, 05:21 PM
Post #3


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



Nu pleca Tsunami,noua ne face placere ca tu sa fii aici.Nu mai fii suparat :floricele:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laryysa
post Jan 31 2006, 05:32 PM
Post #4


niciodata sa nu spui niciodata
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,545
Joined: 12-December 05
From: Romania
Member No.: 93



    Nu cred ca am vazut bine  :o :o :o :o :o :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
invisible
post Jan 31 2006, 05:37 PM
Post #5


Another Stranger Me
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,084
Joined: 8-December 05
From: Capital City
Member No.: 40



MIE imi pare cel mai rau ca Tsunami vrea sa plece. Eu sper sa reconsidere, avand in vedere ca era, si sper ca va fi in continuare o persoana pe care o citeam intotdeauna cu placere. Dorinta mea personala, desi sigur nu va fi un factor pe care el il va lua in seama este ca el sa incerce sa treaca peste acest incident si sa fie in continuare acel personaj pe care eu personal il admir.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vad_voci
post Jan 31 2006, 05:37 PM
Post #6





Musafir






s-au sters posturile mai multor persoane. eu as spune doar ca unele lucruri nu trebuie luate asa personal. desi pare uimitor, e un forum. nu cred ca cineva vrea sa fie de buna stiinta tendentios, deci nu ar trebui sa apara suparari.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Jan 31 2006, 05:43 PM
Post #7


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Si eu m-as bucura sa treci peste suparare tsuna si sa nu ne parasesti.
:-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
moreena
post Jan 31 2006, 05:44 PM
Post #8





Musafir






:'(  :'(  :'(  :'(
ma solidarizez si io cu voi copii!
ar fi pacat!
eu il iubesc mult si sunt convinsa ca nu sunt singura ! :'(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
22ank
post Jan 31 2006, 05:52 PM
Post #9


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 197
Joined: 15-January 06
Member No.: 150



si posturile mele au fost sterse . si ma gandeam sa reactionez ca el. si aici mi-a luat-o inainte.  ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jan 31 2006, 05:56 PM
Post #10





Musafir






postarile offtopic vor fi sterse oriunde le gasim :) fara sa ne uitam la autori.
in ceea ce priveste topicul de la dragoste,  invisible a dat acolo explicatii de ce a trebuit sa stearga postarile. pentru cei care doresc detalii cu privire la postarile sterse din alte sectiuni ale forumului, asteptam PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 09:52 PM