IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 3 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Dieta Dukan, Totul despre Dieta Dukan. Cum sa slabim cu dieta Dukan
Diana.
post May 27 2013, 10:02 AM
Post #41


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bravooooooooooooooooooooooooooooo!!!
Greu? Gindeste-te ca sint 10 kg intr-o luna jumate! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Vezi, si imi ziceai mie ca 20 de kile sint cam multe pentru 3 luni, insa tu esti fix in grafic, inca o luna jumate si mai dai jos inca 10 (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Aka o sa fie 20 kg in minus dupa 3 luni.
Super tare!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post May 27 2013, 10:16 AM
Post #42


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Partea plina a paharului nu o vazusem (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Merci Diana! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Nu stiu de ce mi se parea ca a trecut mai multa vreme (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Sunt o trola (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post May 27 2013, 12:51 PM
Post #43


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



QUOTE(Teocris @ Apr 29 2013, 10:45 AM) *
Globe, inseamna ca tu esti o fericita si ai greutatea ideala (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)


(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) nu ma plang dar nici chiar greutatea ideala nu o am. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Cat de repede dai jos depinde si de cate kg ai de dat jos in total..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post May 27 2013, 01:57 PM
Post #44


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Stiu, stiu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Si ma stiu si ca o sa fie din ce in ce mai greu sa slabesc (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Avand totusi in vedere ca am pus kilogramele in ani nu pot avea pretentia sa scap de ele in cateva saptamani (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Jun 20 2013, 11:36 AM
Post #45


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Azi am avut o surpriza placuta de dimineata (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Cantarul meu s-a gandit sa-mi arate cu un kilogram mai putin ca ieri (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Nu stiu de ce abia azi si nu stiu de ce asa mult de la o zi la alta, dar sincer nici ca-mi pasa (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Ma uitam la cantar si nu-mi venea sa cred ce vad! Am strigat la sotul meu sa vina sa vada si el, ca sa fiu sigura ca nu am vedenii (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Dupa soc am inceput sa rad ca nebuna si in continuare am o zi foarte buna (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Doua saptamani si jumatate de stagnare a fost foarte mult (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Deci magia exista si apare cand nu te astepti! Daca ieri eram cu moralul la pamant si eram la un pas de a abandona, azi sunt mai optimista ca oricand si aceasta mica victorie mi-a ridicat moralul la cote ametitor de inalte (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Ce face 1 kilogram din om (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Deci, oficial am slabit 12 kilograme in 66 zile (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 20 2013, 09:26 PM
Post #46


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Oficial, te felicit!!! (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)
Si eu am avut o perioada foarte lunga de stagnare (prea multe rosii cu brinza au stat la baza stagnarii (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) - o saptamina - insa si eu am aratat azi mai putin cu 300 grame decit ieri. Asa ca e ok (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Sper...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Jun 21 2013, 10:45 AM
Post #47


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Multumesc frumos (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Da, asta a fost piatra mea de incercare. Bine ca am trecut peste (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Aseara, la magazin, vanzatoarea mi-a spus: "Ati slabit foarte mult. Tineti dieta? " (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Pana acum nu am schimbat doua vorbe si ma vede aproape in fiecare zi. Ei uite ca ieri a observat si ea ca am slabit (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Cand am ajuns acasa, sotul meu mi-a zis: " Vezi ca si doamna de la magazin a zis ca ai slabit? Numai tu zici ca nu se vede si nu ma crezi cand iti spun ca este vizibil si nu tii dieta degeaba". Dragutul de el (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) El nu stie ca parerea lui conteaza foarte mult pentru mine, dar tot astept parerile oamenilor cu care nu am contacte prea stranse, pentru ca mi se par mai subiective (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Cat ai slabit pana acum Diana?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dinuc
post Jul 24 2013, 10:18 AM
Post #48


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 10-April 13
Member No.: 11,769



Pan ain prezent Dieta Dukan pare a fi cea mai buna dieta, sau cea mai promovata. Nu stiu nu am incercat-o dar in jurul meu foarte multa lume vorbeste despre ea. E destul de agresiva mai ales in perioada atacului dar multi spun ca merita si ca nici kilogramele date jos nu se mai acumuleaza!
Oricum ai nevoie de multa vointa sa urmezi orice fel de dieta, iar pt "comozi" varianta suplimentelor e mai usoara!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Aug 6 2013, 11:40 AM
Post #49


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



15 kilograme in 115 zile (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Aici se adauga inca 4 kilograme pe care le-am pus pe mine cat am fost in Germania si care s-au dus foarte greu in iulie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Mi-a intrat in sange regimul asta si acum mi se pare foarte normal sa mananc asa (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Speram ca de ziua mea sa am o greutate din doua cifre, dar nu a fost sa fie. Nu disper si merg mai departe. Pana la urma tot o sa am o greutate de doua cifre, nu? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Aug 7 2013, 10:13 PM
Post #50


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



Felicitari! Satisfactia feed-back-urilor te ajuta sa continui! Nu te opri,vara este mult mai usor ptr ca ai o alta dispozitie spre a arata mai bine si a te misca mai usor1
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 3 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 10:23 PM