IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Dieta Dukan, Totul despre Dieta Dukan. Cum sa slabim cu dieta Dukan
Cindy
post Aug 8 2013, 10:05 PM
Post #51


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



wow Felicitari, Teo!!! (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 12 2013, 02:26 PM
Post #52


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Raportez 62 kg. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ma incap rochitele de acum 10 ani (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Aug 12 2013, 03:02 PM
Post #53


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Bravo Diana! (IMG:style_emoticons/default/estiok.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 26 2013, 03:09 PM
Post #54


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Da, tin Dukan de cateva luni deja (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Cred ca fetita ta va fi foarte fericita (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Noi avem de gand sa-i luam telefon junioarei de Craciun. Acum suntem la faza de cautare si comparare (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butterflyaway
post Nov 26 2013, 03:16 PM
Post #55


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 256
Joined: 5-February 12
Member No.: 10,960




Voiam sa te intreb dc da rezultate dar atata timp cat ai slabit e clar!!!! La mine ma rog e si varsta de vina, dar tot ma chinui sa slabesc...nici un metabolism prea bun nu am...mi-am luat bicicleta medicinala si fac seara de seara cativa km buni...mi-a intrat in ritm si ma simt bine...si f rare exceptiile...mananc migdale, alune, beau apa cu lamaie...ca sa inlocuiesc sucurile si dulcele....de mancat mananc peste, carne de curcan si pui, mai mult salate, ciorbe mai rar, cel mai mult ma bazez pe legume, fructe si branza, urda de obicei....Ma chinui si sper sa am rezultate!
Va fi fericita avand in vedere ca isi doreste ff tare aparatul, insa i-am zis ca nu stiu daca-l va primi...(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Spor la cautat telefon, a mea deja isi alege telefoanele, cand a fost ziua ei, toamna aceasta, a ales intre o petrecere cu mai multi copii sau telefon, si a ales telefon si a iesit cu prietenele la pizza...si-a ales singura telefonul, fara discutii, mi l-a aratat ca pe ala il vrea, ala a fost, ce sa mai spun si eu??? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )

This post has been edited by Teocris: Nov 26 2013, 03:31 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 26 2013, 03:22 PM
Post #56


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Ehe, daca as lasa-o sunt sigura ca si junioara mea si-ar alege singura telefonul (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Eu trebuie insa sa fiu mai practica si sa ma incadrez in buget (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Foarte frumos ca faci miscare in fiecare zi! Eu ma mobilizez destul de greu si nu as fi in stare sa fac nimic neinpinsa de la spate, adica sa fac singura sport acasa. Eu merg la zumba si acolo topai pana imi iese sufletul (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Dec 1 2013, 03:58 PM
Post #57


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



Gagicile,treceti la dieta Dukan,e garantata;cititi despre ea si vedeti ce rezultate remarcabile are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Dec 4 2013, 04:24 PM
Post #58


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Melcri, eu cu Dukan am slabit (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Azi imi arata cantarul inca un kilogram in minus (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) In total 25.5 (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Dec 4 2013, 06:33 PM
Post #59


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



Da Teo,am auzit si am vazut la o vara de-a mea ca dieta Dukan functioneaza am citit mai demult despre ea mai ales pe forum unde scriu fetele ptr ca numai asa iti poti da seama daca functioneaza si m-am speriat atunci cand mai multe fete au spus ca le-a cazut parul ;in acel moment am renuntat sa ma mai gandesc la aceasta dieta;n-am vrut sa spun ca sa nu sperii,dar treb sa cititi despre ce scriu fetele care relateaza mersul dietei zi de zi;am vazut ca functioneaza;astfel ti-am raspuns si tie butterflyaway.Uite Teo spune-mi dca ai avut probleme de acest fel.

Fetele scriu si ce treb sa ia ca sa nu le mai cada parul,dar mie mi-e frica sa incerc.

Cate kile ai Teo ? Felicitari!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Dec 4 2013, 07:07 PM
Post #60


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



Am vazut Teo cate kile ai dat jos ,a functionat dieta exact cat a spus doctorul? In ce faza esti ,inca mai vrei sa dai jos kile?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 10:41 PM