IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Lista cu ginecologi, cabinete medicale, clinici ginecologice
angelito
post Feb 2 2006, 03:58 PM
Post #21


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 629
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 82



Fetele, am nevoie de recomandarile voastre - caut un medic ginecolog in Bucuresti, as prefera o doamna, sa fie buna profesionista dar si o persoana amabila si draguta, care sa aiba rabdare sa explice si sa examineze atent (nu sa te expedieze repede in 5 minute, cum fac in general medicii nostri). As prefera de asemenea sa aiba cabinet particular, pentru ca mi-e teama de cozi si asteptat prin spitale.

Sper ca n-am pretentii exagerate si va multumesc anticipat pentru sugestii !

P.S.: as vrea sa merg la consultatie cat mai curand, deci nu m-ar ajuta prea mult un medic la care dureaza foarte mult timp pana obtii o programare...

Va  :-*!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MonicutzaB
post Feb 2 2006, 04:21 PM
Post #22


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,440
Joined: 2-February 06
Member No.: 176



eu merg tot la polizu, la dana oprescu, este tanara si f. f. de treaba. angelito, daca vrei sa te consulte in conditii mai bune poti sa te programezi la romar, la ea (mi se pare ca marti e acolo). romar e chiar in curtea spitalului polizu, tel 3226613.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angelito
post Feb 2 2006, 05:11 PM
Post #23


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 629
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 82



Merci de raspuns, Monicutz  :-*, poate am sa incerc varianta ta, mai ales ca si eu prefer medicii tineri (am avut cateva experiente mai "ciudate" cu cei in varsta...).

Pupici!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MonicutzaB
post Feb 2 2006, 05:18 PM
Post #24


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,440
Joined: 2-February 06
Member No.: 176



angelito, sper sa gasesti pe cineva calumea. si eu am avut experiente naspa cu ginecologi in varsta! unul incerca sa ma convinga ca am facut candidoza pt ca ma inseala prietenul sau pt ca sunt eu o panarama! :)
bafta si  :-*
sa-mi spui ce ai facut pana la urma, pls.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angelito
post Feb 2 2006, 07:47 PM
Post #25


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 629
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 82



Monicutz, tocmai ce mi-ai recomandat-o astazi cineva pe dna Oprescu  ;)!

Cat despre medicii de care povesteai tu, brrrrrrrrrrrrrrr  >:(, ce oroare!!!! Nu inteleg cum au ei impresia ca le va mai calca cineva pragul a doua oara...

In fine... Multumesc mult si te tin la curent  :-*!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angelito
post Feb 3 2006, 06:34 PM
Post #26


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 629
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 82



BTW fetelor, voi cum procedati cu medicii de la cabinete particulare, le mai dati "ceva", au ba?! Intreb si eu ca nestiutorul  ???, oricum mi se pare aiurea sa mai dai spaga in conditiile astea, si poate chiar jignesti omul, dar ma gandeam ca poate esti foarte multumit de medic si ai vrea sa-l recompensezi cumva...

Ma rog, eu nu prea am habar cum sa procedez in cazurile astea, sper sa ma lumineze si pe mine cineva...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Feb 3 2006, 07:36 PM
Post #27


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



sa le dai si la particular? pai le platesti corect.. ce naiba?  :-
ma 'nerveeeez.. spaga si spaga..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Feb 4 2006, 04:58 PM
Post #28





Musafir






QUOTE
BTW fetelor, voi cum procedati cu medicii de la cabinete particulare, le mai dati "ceva", au ba?! Intreb si eu ca nestiutorul  ???, oricum mi se pare aiurea sa mai dai spaga in conditiile astea, si poate chiar jignesti omul, dar ma gandeam ca poate esti foarte multumit de medic si ai vrea sa-l recompensezi cumva...

Ma rog, eu nu prea am habar cum sa procedez in cazurile astea, sper sa ma lumineze si pe mine cineva...


nu, nu se da nimic la cabinetul particular. tocmai asta e smecheria.... eviti toata circoteca din spital. omu' isi pune tarife, le platesti la secretariat sau unde se platesc- .. poti daca vrei sa ii iei ceva fain - o sticla de vin vechi,  o chestie faina etc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
didilica
post Feb 13 2006, 08:50 AM
Post #29


Membru de Onoare
***

Group: Dependent
Posts: 261
Joined: 8-December 05
Member No.: 35



Pentru fetele din Timi
Saptamana trecuta am fost la doamna dr Ceausu, de la Grigoras. E bestiala, am iesit de acolo toata un zambet.  :) Mi-a placut tare multe de ea, maine ma duc si dupa rezultate.
V-o recomand.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elly
post Feb 28 2006, 08:45 PM
Post #30


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 489
Joined: 8-December 05
Member No.: 17



Buna fetele, prietena mea trebuie sa se cauterizeze (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/nesigur.gif) , intrebarea mea (ei) ar fi cam cat trebuie sa dea pentru asa ceva? (se duce in maternitate la Bucurestisi), trebuie sa stea internata?

Multumesc mult!

PS imi puteti trimite pm, daca nu vreti sa faceti public pretul (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 10:36 AM