IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

57 Pages V  « < 53 54 55 56 57 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cat ai slabit deja?, Topic cu datele montignacelor
Rody
post Dec 2 2013, 07:13 AM
Post #541


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,012
Joined: 20-October 09
Member No.: 7,318



Am slăbit 9 kg pana acum. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post Dec 2 2013, 11:50 AM
Post #542


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Di si io am 161 cm .. si la mine se aseaza "bine" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butterflyaway
post Dec 2 2013, 02:27 PM
Post #543


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 256
Joined: 5-February 12
Member No.: 10,960



Jo, astept mielul de Paste, eu am spus de inaltime!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Mi se pare crunt sa fii mic de statura si sa ai un metabolism aiurea...caci cunosc persoane mici de statura dar care nu pun nimic pe ele...eu, in schimb, am de dat si pe la neamuri, si pe la saraci...sunt darnica la capitolul asta! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Rody, bravo, tine-o tot asa!!!! O dieta anume?

Melcri, m-ai facut curioasa de Dukan, am mai citit eu despre ea dar n-am aprofundat...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rody
post Dec 10 2013, 12:31 AM
Post #544


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,012
Joined: 20-October 09
Member No.: 7,318



Eu am slăbit cu montignac, pt mine e f ok si mi se pare mai sanatos si normal stilul de viața. Mama a slăbit si ea 10 kg si eu la fel, asta in 3 luni. In urma cu 4 ani am slabit 12 kg in 3 luni cu montignac. Pt mine e ok, nu sunt probleme cu constipatia, dimpotriva, in sfarsit am digestia f normalA. Inainte aveam mereu probleme cu constipatia, aceasta problema e exclusa cu montignac. Un alt motiv pt care aleg Acest stil este faptul ca eu in general sunt dependenta de dulciuri si cred ca pancreasului meu ii foloseste cate o cura de dezintoxicare (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )). Imi tin in Frau poftele momentan, peste o saptamana vor fi 3 luni si ma declar foarte multumita per ansamblu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butterflyaway
post Jan 3 2014, 03:56 PM
Post #545


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 256
Joined: 5-February 12
Member No.: 10,960



Si eu am reluat dieta pt ca imi stau in gat prajiturile si mancarea pe care le-am "savurat" in timpul sarbatorilor..asa ca sunt in cautare de banda pt alergare, plus dieta si bicicleta si la slabit cu mine, ca altfel nu se poate!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butterflyaway
post Jan 10 2014, 08:35 PM
Post #546


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 256
Joined: 5-February 12
Member No.: 10,960



Multumesc, Teo! Bafta si tie! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Eu am pus cam 2 kg juma de sarbatori, spre nefericirea mea, asa ca am de dat jos astea si inca cateva mai multe kg, dar izbutesc eu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 12 2014, 05:41 AM
Post #547


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Si eu am pus doua kile si ma apuca pandaliile... Nu gasesc colege de pilates, asa ca o sa ma duc la dans sportiv! De doua ori pe saptamina, miercurea si vinerea, gata, m-am hotarit! Mai ales ca am gasit sala linga birou, as fi nebuna sa nu ma duc - plus ca imi place sa dansez! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Uitasem asta! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butterflyaway
post Jan 12 2014, 03:45 PM
Post #548


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 256
Joined: 5-February 12
Member No.: 10,960



Spor la topait, Diana!!! Te invidiez!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Eu mi-am comandat de pe net banda de alergare....sunt tare fericita!!!! (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 18 2014, 03:27 PM
Post #549


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Stai, ca inca nu am gasit timp !!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butterflyaway
post Jan 23 2014, 02:22 PM
Post #550


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 256
Joined: 5-February 12
Member No.: 10,960



Atunci....Bafta sa gasesti timp!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Cunosc si eu cum e cu timpul asta....nelimitat cica...dar scuuurt....si trece repeeede...

Mie mi-a venit banda!!!!! E grea si mareeee, dar e super, am facut aseara la ea un km si am facut deja febra musculara..nush de ce, dar cred ca organismul meu s-a obisnuit cu bicicleta, facand de aproape un an la ea, si astfel nu mai aveam cine stie ce rezultate....insa acum am facut febra misculara si transpirat de numa...se merita toti banii, spun eu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

57 Pages V  « < 53 54 55 56 57 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 12th May 2024 - 02:58 PM