IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

26 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cumparaturi pentru casa, Ce ti-ai luat pentru casa?
angeldust
post May 4 2008, 06:20 PM
Post #31





Musafir






Nah, daca vrei sa stii cum is, mi se pare f confortabil, singurul dezavantaj ar fi ca inclinatia spatarului nu poate fi reglata, dar mie mi-e just fine asa cum e.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 4 2008, 06:33 PM
Post #32





Musafir






Sa-l stapanesti sanatoasa si la sute, mii de ore pe elady in el! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 4 2008, 07:14 PM
Post #33





Musafir






Multam!

Sa stiti (in caz ca nu ati observat deja (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) ca eu nu prea obisnuiesc sa dau reply doar ca sa zic multam la urarile de bine (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si asta mi se trage de la scarbici, ca ne-a tinut odata cutra de shefa shefelor din state teoria chibritului cum ca "Ia nu mai imi umpleti mie inboxul cu mailuri in care scrie "Thanks" si atat. Multumirile sunt subintelese asa ca nu mai pierdeti vremea cu asa ceva" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Intr-un fel i-am dat dreptate (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post May 4 2008, 07:37 PM
Post #34


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Foarte tare sefa ta, Angel! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si mie imi place scaunul, e foarte confortabil. Mie imi cam vine sa trag un pui de somn in el dupa masa de pranz (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post May 4 2008, 07:38 PM
Post #35





Musafir






angel mi ai facut pofta cu scaunul tau, vreau si eu, am un scaun de sufragerie care imi chinuie coloana (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) , neaparat o sa mi iau si eu, e numai bun pe negru ca nu se vede mizeria (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) , initial am zis crem dar negru e perfect pt mine.
apropo de topic am vazut o onglinda de perete la Jisk cam 1 60 inaltine si 70 cm latime cu o rama argintie asa ca la castele era doar 1 mil jumate, un vis daca nu mi faceam una la comanda o luam pe loc, era asa superba (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) si acum ma gandesc la ea eu ador oglinzile cu rama frumoasa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 29 2008, 01:54 PM
Post #36





Musafir






Mare cumparatura mare (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) : o vazuca si niste pietre colorate. Vreau sa pun in vaza un strat gros de pietre, apoi, apa si numai o floare cu tija taiata scurt, sa pluteasca.
(IMG:http://i37.photobucket.com/albums/e77/karina_luana/IMG_8184.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Jun 19 2008, 10:24 PM
Post #37





Musafir






Mi-am luat storcator de citrice de la Metro. L-am si testat asta-seara. Imi place ca-i f silentios.
(IMG:http://i143.photobucket.com/albums/r158/roxanica10/13422_8218.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laryss_A
post Jun 20 2008, 12:29 AM
Post #38


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



Cat ai dat pe el Rox? Ma tenteaza si pe mine. Si cat de rapid e de curatat? Ca asta cu desfacutul aparatului in 14 ma omoara.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Jun 20 2008, 07:54 AM
Post #39





Musafir






Laryss_A, m-a costat 77.3 lei si se spala f usor. Sunt f multumita de el (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laryss_A
post Jun 21 2008, 12:11 PM
Post #40


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



Eu am unul ceva mai mic decat al tau si e un model mai vechi cu "n" bucatele. Cand il curat si-l asamblez la loc , zici ca fac puzzle. Poate-l schimb (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ca pret mi se pare foarte ok cat ai dat pe el.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

26 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 02:17 AM