IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce si cui faceti cadouri?
angeldust
post May 5 2007, 03:36 PM
Post #11





Musafir






Fetelor ajutati-ma si pe mine ca io nu ma pricep la cadoaie (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Si la sfarsitul lui mai e ziua unui amic la care am multe datorii, printre altele ma ajuta si cu licenta si trebuie sa ma revansez cumva mai consistent. Dar pe bune ca habar nu am ce sa ii iau (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 5 2007, 03:39 PM
Post #12





Musafir






Pai ce fel de tip e? Ce hobby-uri are?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 5 2007, 04:53 PM
Post #13





Musafir






Pai e un tip pretty normal si de treaba asa (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) nu prea are hobby-uri ca munceste prea mult (e programator) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Are asa usoare tendinte metrosexuale dar nimic exagerat (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 5 2007, 05:08 PM
Post #14





Musafir






Cam cat vrei sa investesti in cadou (suma in € sau $, cu leii astia nu ma pricep deloc (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) )?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 5 2007, 05:54 PM
Post #15





Musafir






Pai cat o fi da sa fie ceva fain. Ma gandeam sa ii iau un organizer / agenda mai sofisticat si mai ceva pe langa. Dar ce?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post May 5 2007, 06:58 PM
Post #16


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



eu i am cumparat alui meu mai multe perechi de lenjerie intima (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) si trei tricouri....fara motiv...
iar mie,tot fara motiv,mi am luat o tigaie de teflon.tot ca si cadou.
angel pai ii poti lua organizerul si pe lange el un parfum.sau un set cu de toate pt ras ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 5 2007, 07:50 PM
Post #17





Musafir






Adica ai mana libera la bani? (IMG:style_emoticons/default/pistolar.gif)
Ceas de-ala de sa-l tina o viata (eu una sunt mare fan Longines)
Abonament pe un an la o revista mai scumpisoara care-i place.
Sneakers Dior Homme (sau Lanvin sau McQuenn, dar Diorii sunt cei mai tari)

Tu crezi ca foloseste organizer? Eu ma indoiesc, daca sta mai tot timpul in fata unui monitor are el toate in Outlook sau in alta parte si nu sta sa frunzareasca niste foi de hartie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 5 2007, 07:54 PM
Post #18





Musafir






Da, ai si tu dreptate Kalua.
Mai...ceas misto io stiu ca are ca parca si-a luat anu asta din State. Abonamente la reviste nu ma pun sa ii fac ca s-ar putea sa plece peste cateva luni din tzara. Offf...asa de complicat e (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Parfum? Sa-i iau parfum...parca e prea cliche.

Omului ii place sa fotografieze. Si stiu ca acum ceva vreme si-a dorit un aparat profi dar nu si-a mai luat. Dar cred ca e o groaza de bani unul . Acu n-am nici chiar o avere de cheltuit . La naiba (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post May 5 2007, 08:04 PM
Post #19


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



este..dar daca miroase bine cred ca ar merge (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
o cravata deosebita,o cutie cu vinuri vechi,daca are masina si e apsionat ai putea sa ii iei ceva pt ea...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 5 2007, 08:07 PM
Post #20





Musafir






Ufff...mai sunt vreo 2 sapt si ceva pana la ziua lui. Mai bagati idei va rog si apoi vad io ce si cum. Danke
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 04:26 PM