IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

21 Pages V  « < 15 16 17 18 19 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Medicamente pentru slabit, Pastile, tablete-minune care te ajuta sa slabesti rapid
Diana.
post Aug 19 2011, 09:57 AM
Post #161


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Lyssuk, ai inceput sa iei bulinele-minune?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Aug 19 2011, 10:14 AM
Post #162


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Da, de vineri. O sa ma cantaresc saptamana viitoare sa vedem rezultatul. Am fost si plecata in weekend si nu prea am tinut regim.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Aug 22 2011, 04:03 PM
Post #163


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Cam porcarii bulinele astea. Mai am din cutie, inca mai sper ca sunt bune de ceva, dar cu regim si pastile ar trebui sa dau jos destul de mult si eu mai mult de 1 kg n-am dat. Parerea mea ca kilul ala il dadeam jos doar cu regimul pe care il tin si ca am luat pastilele alea degeaba (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 23 2011, 10:53 AM
Post #164


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cred ca am mai scris pe undeva pe aici despre instructiunile pastilelor pentru slabit: tineti regim si faceti miscare (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Aug 23 2011, 11:03 AM
Post #165


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Pai asta ca sa se scoata ei in caz ca nu slabeste omu' (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 23 2011, 11:14 AM
Post #166


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Numai asa dau rezultatele optime, scuzati! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Iti dai seama, Lyssuk, ca daca ar exista pastile de slabit eficiente nu ar mai exista oameni obezi si nici chirugie plastica. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Aug 23 2011, 01:10 PM
Post #167


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Da, din pacate (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) . Dar am o prietena care a slabit bine cu pastile. A luat Super Slim (acum am inteles ca sunt interzise) si a dat jos ca lumea. Am luat si eu odata cu ea numai ca mie mi-au facut rau. Imi era sete incontinuu si aveam stari de moleseala si ameteli. Mai mult de 4 sau 5 zile n-am luat ca dupa aia le-am aruncat. Si la ceva timp am vazut la TV ca au fost interzise fiind periculoase.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mai76
post Sep 20 2011, 01:37 PM
Post #168


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 6
Joined: 20-September 11
Member No.: 10,615



Va pot ajuta cu scheme naturiste pentru slabit, fara efecte secundare si care compenseaza substantele importante din organism care se pot pierde. Pentru detalii ma puteti contacta pe privat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 20 2011, 01:41 PM
Post #169


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Salut, Mai76 si (IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) la noi! Nu inteleg de ce pe privat, e vreun secret? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A, da, acum inteleg. E vorba de produse MLM. O sa te rog sa recitesti cu mare atentie regulamentul forumului, unde scrie ca userii creati pentru racolare de clientela nu prea au viata lunga la noi - de aceea si PM-ul este restrictionat pentru userii nou-inregistrati.
Multumim pentru intelegere.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mai76
post Sep 20 2011, 03:55 PM
Post #170


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 6
Joined: 20-September 11
Member No.: 10,615



QUOTE(Diana @ Sep 20 2011, 02:41 PM) *
Salut, Mai76 si (IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) la noi! Nu inteleg de ce pe privat, e vreun secret? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A, da, acum inteleg. E vorba de produse MLM. O sa te rog sa recitesti cu mare atentie regulamentul forumului, unde scrie ca userii creati pentru racolare de clientela nu prea au viata lunga la noi - de aceea si PM-ul este restrictionat pentru userii nou-inregistrati.
Multumim pentru intelegere.

Da, e vorba de o firma MLM. Imi pare rau, dar in MLM nu merge ca eu sa public retete si altii sa profite, nu de alta dar sunt patit, si nici macar ”multumesc” nu am primit.
Produsele nu sunt secrete, dar combinatia lor si modul de administrare, da.
OK - va las sa experimentati in continuare, nu vreau sa fiu acuzat de ”racolare”
Imi puteti sterge contul. Multumesc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

21 Pages V  « < 15 16 17 18 19 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 14th May 2024 - 11:01 AM