IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Parazitii si bolile de piele. Pureci, capuse etc, ale animalelor de companie
mony_k
post Sep 6 2007, 10:55 PM
Post #11


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 14
Joined: 5-September 07
Member No.: 2,160



da,e alba complet si are si ochii albastri,sa stii ca si mie mi se pare ca nu prea aude pentru ca atunci cand o strig nu raspunde mereu,trebuie sa tip mai tare
prima data m-am gandit ca nu raspunde la pis pis pentru ca niciodata nu a fost strigata,de cel de la care am luat`o,ea inca era cu mama si cu ceilalti pisoi si cred ca le punea mancare acolo si atat (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Sep 6 2007, 11:02 PM
Post #12





Musafir






reactioneaza la zgomote puternice?
incearca sa spargi un balon sau sa bati din palme in spatele ei. in afara razei ei vizuale.
reactioneaza? oricum, numai un medic te poate lamuri corect (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 6 2007, 11:35 PM
Post #13


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Cat de scumpica poate sa fie!!! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Ar fi pacat sa fie surda..(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mony_k
post Sep 7 2007, 01:10 PM
Post #14


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 14
Joined: 5-September 07
Member No.: 2,160



din fericire nu e surda,reactioneaza la zgomote foarte mici (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
am fost azi la veterinar cu ea si cand am ajuns acolo doctorul era afara la o masa cu sticla de bere si tigara in fata (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ,m-a intrebat cu jumatate de gura ce vreau,i-am zis de pisica si mi-a zis ca acum n-are timp de ea ca are treaba (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) (sa bea) ,am facut stanga imprejur si am plecat de unde am venit,oricum nu o lasam pe mainile lui (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ,pacat ca exista asemenea oameni... (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)

acum astept sa vina ziua de luni sa ma duc in alt oras cu ea la un veterinar,unde stiu eu ca este foarte bun.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Sep 7 2007, 02:47 PM
Post #15





Musafir






QUOTE(sweet_girl @ Sep 7 2007, 12:35 AM) *
Cat de scumpica poate sa fie!!! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Ar fi pacat sa fie surda..(IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

daca e de interior, nu-i atat de mare problema (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

mony, din ce oras esti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jolie
post Sep 7 2007, 06:04 PM
Post #16


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 751
Joined: 14-April 07
Member No.: 1,478



Mergi cu ea la alt medic.
Oricum , daca este surda nu te speria..atata timp cat nu iese afara, nu e o tragedie...poate fi chiar un avantaj in anumite situatii!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mony_k
post Sep 7 2007, 07:37 PM
Post #17


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 14
Joined: 5-September 07
Member No.: 2,160



QUOTE(fortelady @ Sep 7 2007, 03:47 PM) *
daca e de interior, nu-i atat de mare problema (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

mony, din ce oras esti?



sunt din gorj,dintr-un orasel mic,Rovinari...si ziceam ca ma duc cu ea la Tg-Jiu la veterinar sa vad de problema cu depunerea aia in urechiuse si cu vaccinul,surda nu e (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Sep 7 2007, 07:52 PM
Post #18


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



Ce ghem de blanitza ai! astia mici sunt super scuuuumpei! du-o la medic pentru micuta ca sa fii sigura ca totul e ok! la un medic adevarat, i mean (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Sep 7 2007, 08:58 PM
Post #19





Musafir






sa ne spui ce tratamente ti-a dat medicul si mai important ce diagnostic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mony_k
post Sep 8 2007, 11:30 AM
Post #20


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 14
Joined: 5-September 07
Member No.: 2,160



da,cu siguranta o sa va spun!


da,cand sunt mici sunt sooper dragute iti vine sa le papi cu 'fulgi' cu tot (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 01:34 AM