IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Hirsutismul
Ala80
post Feb 5 2008, 03:45 PM
Post #11


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Am fost si eu, plus cateva prietene. Cel mai mult imi place ca nu ma simt stanjenita in prezenta lui. Discutam diverse subiecte in timpul consultatiei si ma face sa uit de scopul real al vizitei mele.
Il gasesti la Top Medical pe Stirbei Voda. Telefon: 314.27.74
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elacaterina
post Feb 5 2008, 07:22 PM
Post #12


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 76
Joined: 2-February 08
Member No.: 3,204



QUOTE(Maàt @ Feb 5 2008, 11:45 AM) *
Ela, nu e important daca a deranjat-o sau nu; e chiar irelevant; nu e bine sa dai sfaturi legate de tratamente medicamentoase sau naturiste din mai multe motive: medicamentele nu se administreaza dupa ureche, iar o persoana poate avea intoleranta la una dintre substantele continute de plantele recomandate.


eu nu i-am spus sa ia, pur si simplu gasisem pe net cand am dat sa vad ce inseamna si daca tot gasisem m-am gandit sa arat la fata ca poate o ajuta cu ceva...
legat de anticonceptionale e logic ca nu se iau dupa ureche,iar medicamentele pe baza de plante se iau tot la recomandarea doctorului


pe mine nu m-a deranjat ca mi s-a atras atentia pe mine m-a deranjat felul in care mi-a atras atentia primul moderator sau ce e nu cred ca e normal ca numai pt ca e ea admin pe acest forum sa imi vorbeasca de sus ca nu i-am zis nimic care sa o jigneasca sau sa o deranjeze,putea sa vrb mai frumos,ca tine de exemplu,cer prea mult?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 5 2008, 07:34 PM
Post #13


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ala ti-a vorbit frumos (te-a rugat); noi avem "experienta" oamenilor noi inregistrati care cer "consultatii online" pentru probleme diverse, incepind de la intrebari "da` oare eu sint gravida? (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) si terminind cu mai stiu eu ce. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Daca ai sa te uiti pe la subiectele de sanatate ai sa gasesti droaie de intrebari de acest gen, ai iti pui miinile in cap si ai sa intelegi de ce rugam sa nu se dea sfaturi, pentru ca oamenii nu prea gindesc si se-apuca sa inghita tot felul de chestii. Nu vorbesc de Thanandar, care a intrebat de medici si daca avem stiinta sa existe tratamente care sa vindece hirsutismul, ci de multi alti vizitatori adusi de motoarele de cautare, care ar fi in stare sa inghita si o broasca moarta fara sa isi uzeze deloc neuronul...

Si sa stii ca de obicei eu sint "scorpia" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) , Ala80 e o finuta vis-a-vis de mine... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elacaterina
post Feb 5 2008, 07:36 PM
Post #14


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 76
Joined: 2-February 08
Member No.: 3,204



loool
pei inseamna ca de asta imi place mai mult de tine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 5 2008, 07:38 PM
Post #15


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu sint cea mai afurisita... (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) sa nu iti placa de mine! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

... sintem si noi obosite, na, existam de mult timp; si cite-odata (e valabil pentru mine) mi se acreste. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elacaterina
post Feb 5 2008, 07:39 PM
Post #16


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 76
Joined: 2-February 08
Member No.: 3,204



prea tarziu (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Feb 5 2008, 07:40 PM
Post #17


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Mda...afurisito!! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Idem pt Ala (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 5 2008, 07:41 PM
Post #18


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



... saraca Ala, moda si frumusetea, ograda ei, sint cele mai "atacate" de spameri... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Feb 5 2008, 07:46 PM
Post #19


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Pai logic... (IMG:style_emoticons/default/ph34r.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Feb 5 2008, 09:24 PM
Post #20


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Maat, ce mai iubesc eu scorpia din tine. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
BG, (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif) !

Ela, ceea ce am spus nu a fost cu rautate. Sper sa te simti bine la noi! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th May 2024 - 08:53 PM