IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce talent ascuns ai?, cu ce te lauzi?
chintesenta_raul...
post Oct 16 2008, 09:32 AM
Post #21


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



stiu ca nu e topicul potrivit, dar curajul lui ange m-a facut sa imi treaca si mie rusinea si sa recunosc cea mai penibila faza din tinerete. printr-a opta impreuna cu o colega eram super pasionate de politica si u2 si ne apucam noi sa scriem scrisori cu tenta politica la rubrica de corespondenta a unei reviste cu programe tv. nu mai spun ca incurcasem oalele grav de tot intre catolici si protestanti, mai era si ceva cu pozatul goale cu nush ce steag infasurate, bla bla... mi-e si rusine sa ma gandesc la toate aberatiile (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) si aia au publicat scrisoarea. nu ne-am semnat cu numele adevarate, dar tot s-au prins colegii de clasa ca era vb de noi, i-au aratat revista dirigentei si aia oricum nu ne suporta... nu stiam cum sa facem sa cumparam toate revistele din oras si sa ingropam rusinea (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) si tot in perioada aia ne faceam noi numarul de dans in curtea scolii, seara dupa terminarea orelor. imitam miscarile de la finalul clipului discoteque de la u2 (IMG:style_emoticons/default/rusinosul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Oct 16 2008, 12:02 PM
Post #22





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Ia uite ce de talente ascunse si secrete ingropate descoperim.

Apropo de alta faza penibila cu aparitia in revista... acum multa vreme, cam cand s-a lansat forumul FHM in romania, mi-am facut un cont acolo si o prietena ma rugase sa ma dau drept barbat si sa postez pe ici pe colo, ma rog, o intreaga telenovela. Si am postat si eu de vreo 3-4 ori si nu credeti ca m-au dat la revista la rubrica aia cu discutii din forum (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) M-am spart de ras
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Oct 16 2008, 12:51 PM
Post #23


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Maai si io fusei majoreta in liceu! S-a stricat un liceu intreg de ras, dar am ramas vedeata (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) AM intrat in lumea buna de atunci. The popular one!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SurPrix
post Apr 25 2009, 05:16 PM
Post #24


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 191
Joined: 25-April 09
From: Bacău
Member No.: 6,346



Pe mine m-a īnvăţat tata să joc şah cānd eram mică. Īn clasa a X-a am cāştigat locul III la cupa liceelor. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Apr 25 2009, 06:00 PM
Post #25


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Buai, m-a pus naiba sa intru pe topicul asta! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Si sa citesc povestile voastre artistice. Eu nu prea mai vreau sa aud de artisti...(IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Cu viata lor de noapte boema si tot.

This post has been edited by sweet_girl: Apr 25 2009, 06:00 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lilisor
post Apr 25 2009, 09:41 PM
Post #26





Musafir






Ce sa zic... talentul meu ascuns e de barman! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Intai aruncam cu sticle prin casa, sperand sa le prind... acum imi iese, stiu si vreo cateva retete (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) ... ce mai... barman ma fac, al formatiei elady (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .
In rest cant mai rau ca o ciubota, dar tot ma mai apuca prin casa... iar instrumental, am facut pian vreo 5-6 ani, de la gradinita pana in clasa a VI-a.
Ah, mi-am dat seama... singurul "talent" cu adevarat e deschiderea (sa-i zicem) catre limbile straine... telul meu e sa ajung la 10 (6 to go (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) ), cel putin 5 certificate (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Apr 29 2009, 06:21 PM
Post #27





Musafir






Eu ma pricepeam candva odata la fotografie. Chiar am vrut sa dau la arte plastice, dar nu m-au lasat ai mei. Si asa tare m-am suparat incat n-am mai facut nimic in directia asta, si am pierdut multe dintre cunostinte. Cateva fotografii de prin liceu:
(IMG:http://img.photobucket.com/albums/v376/Noizzz/2432461e.jpg)
(IMG:http://img.photobucket.com/albums/v376/Noizzz/winter-bloom2.jpg)
(IMG:http://img.photobucket.com/albums/v376/Noizzz/hug-me2.jpg)
(IMG:http://img.photobucket.com/albums/v376/Noizzz/barzaun22.jpg)
(IMG:http://img.photobucket.com/albums/v376/Noizzz/2.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotte
post Apr 29 2009, 06:54 PM
Post #28


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 817
Joined: 7-May 06
From: Ro Mania
Member No.: 324



Foarte frumoase pozele, Jo!
Nu spune ca te pricepeai odata, sunt sigura ca inca te pricepi si acum!
De ce nu revii la pasiunea ta?
Ca sa ne faci si noua poze frumoase. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Apr 29 2009, 06:56 PM
Post #29


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Jo, foarte frumoase pozel. Si ce facultate ai ales pana la urma?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Apr 29 2009, 07:09 PM
Post #30





Musafir






Economie (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 10:34 PM