IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Telenovelele, Fenomen?!
Teocris
post Sep 8 2010, 12:30 AM
Post #11


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Ia sa caut pe youtube un episod ca poate ne facem colege de "urmareala". (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Pe ce program ruleaza?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 8 2010, 12:32 AM
Post #12


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pe Antena 1 , da` acuma il da numa` noaptea in pana mea de indian! (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)

Iaca linkul:
http://www.youtube.com/watch?v=sa0eU5nT79U
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Sep 8 2010, 12:35 AM
Post #13


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Aualica muicaaaaaaaaaaaaa! (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) 392 de episoade?????????????? Un fel de "Tanar si Nelinistit" in varianta elena? Eu n-am rabdare sa urmaresc seriale asa lungi (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)



edit : 398 de episoadeeeeeeeee (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

This post has been edited by Teocris: Sep 8 2010, 12:39 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 8 2010, 12:39 AM
Post #14


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai e misto ca daca pierzi tispe episoade oricum nu-ti dai seama. (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Nuuu, varianta greaca la Tinar si Nelinistit e "Lampsi"- "Stralucirea. Ca am vazut episod doo mii noo sute si ceva! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Jdemii de episoade, nu citeva sute ca asta, ca e subtirel. (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Sep 8 2010, 12:41 AM
Post #15


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Tu iti dai seama ca sunt oameni care nu pierd nici un episod? (IMG:style_emoticons/default/trozneala.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 8 2010, 12:44 AM
Post #16


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Doamne fereste, am zis io ca m-am prostit, da` parca nici un halu` asta!!! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
`Ai, mai, macar la asta nu pling si nu tre` sa citesc traducerea- ba ma distrez cind traduc aia prost. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Deci pentru mine nu e de laif-stail, doar imi perfectionez limbile straineze, dah`? (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laur claudiu
post Sep 8 2010, 12:46 AM
Post #17


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



Nu aruncati cu rosii!Pt Thalia m-am uitat si eu la telenovelele ei,sunt clasice,precursoare pt.cele din ziua de azi!
Se vor gasi minti luminate si foarte inteligente care sa rada pe sub mustati,insa faptul ca te uiti la o telenovela nu denota gradul de cultura,mai degraba s-ar uita la ei cand se rup pe mese la manele!Nu am nimic cu genul muzical,dansez si eu ca omul la ocazii,ca doar nu am picioare de lemn!
Oooo da,Clona a fost foarte frumoasa,in general cele braziliene sunt diferite de cele mexicane clasice,mai abordeaza si alte teme si culturi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 8 2010, 12:49 AM
Post #18


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Io nu ma uit la telenovele den printip, da` la asta greceasca nu am rezistat din cauza limbii. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) N-arunc cu rosii, da` la cit sint de scumpe, daca arunca careva, aduna-le sa le facem bulion, ma bag si io la invirtit in cazan. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laur claudiu
post Sep 8 2010, 12:52 AM
Post #19


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



Off topic,bate-ma!Ar fi o afacere rentabila?Ca aici e 1,50 euro kilogramul,punem de bulion pt.iarna! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Negociem ceva?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Sep 8 2010, 12:52 AM
Post #20


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Frate, eu ma uit la alea coreene de pe TVR1 (IMG:style_emoticons/default/inocentul.gif) (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif)
Cu rosii nu arunca nimeni, eventual cu oua, ca-s mai ieftine (IMG:style_emoticons/default/shoot.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:13 PM