IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ciudata din tine, ce te face sa te simti "speciala"?
jolie
post Dec 13 2007, 07:51 PM
Post #11


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 751
Joined: 14-April 07
Member No.: 1,478



QUOTE(scumpic @ Dec 13 2007, 05:57 PM) *
Am si eu o ciudatenie...nu ma asez niciodata pe cearceaf, in pat cu pantalonii sau hainele cu care vin de afara, mi se pare ca sint pline de microbi pe care ii pot lasa pe pat. (IMG:style_emoticons/default/mf_hide.gif)




Si io am chestia asta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Dec 13 2007, 07:56 PM
Post #12





Musafir






pai hainele cu care veniti de afara chiar sunt pline de microbi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

eu am muuuuulte ciudatenii (mai bine nu le enumar ca iar ma apuca nervii)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lxn
post Dec 13 2007, 10:11 PM
Post #13





Musafir






cand eram mica eram sigura ca bebelusii se fac astfel: se ia sange de la tata si se baga la mama in vene si gata (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
nu suport sa stearga cineva cutitul pe paine si la fel ca si buburuza, la unele drumuri ma apuca pandaliile si-mi imaginez scenarii de tot delul (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 14 2007, 09:16 AM
Post #14


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



asta cu masinile si eu!! accidente cum mi le inchipui eu nu cred ca au existat vreodata!!

eu am impresia ca am o fantoma cu mine acasa (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
da mereu...daca eu vad umbre unde nu ar tebuie sa fie ce vreti??
da eu vb cu ea...cateodta merge cu mine si la munca (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
ne intelegem foarte bine (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

si stiti voi....prietenii mei imaginari imi spun ca ceva nu e in regula cu voi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Dec 14 2007, 10:38 AM
Post #15


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Jolie, Fortelady... (IMG:style_emoticons/default/pupaceala.gif) ,bine ca nu sunt singura care crede asta.Si eu am mai multe ciudatenii, dar nu imi fac probleme, eu zic ca sint normala. (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Oct 14 2008, 03:19 PM
Post #16


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Mie nu-mi place intunericul total. Macar un firisor de lumina sa fie si sunt in siguranta (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Aia cu wc-ul din curte si mie mi-a bantuit copilaria (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Oct 14 2008, 05:16 PM
Post #17


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Eu sincer, prefer sa-mi tin ciudateniile pentru mine. Ca daca le insir pe aici, ramane forumul fara vizitatori (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
afobia
post Oct 16 2008, 03:55 PM
Post #18


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 609
Joined: 18-December 07
From: Romania
Member No.: 2,859



teocris , nici mie nu mi place intunericul ...

de cateva luni , dorm cu spoturile deschise altfel ..... imi este frica.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Oct 16 2008, 09:20 PM
Post #19


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



eu ador intunericul, as putea trai bine merci fara becuri prin casa (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
una din chestiile pentru care evazionistul ma considera o freak esti imaginea mea asupra numerelor. eu cand ma gandesc la sirul numerelor nu mi le imaginez intr-o linie dreapa pe axa Ox, ci mi le imaginez in zig zag. de la 1 la 10 urca cu un anumit grad, apoi se schimba unghiul pana la 20 si tot asa, in grupuri de cate 10 sau, la numerele mari, cate o suta sau chiar o mie. ei, chiar si cand ma uit la pretul unui produs imi imaginez imediat schema asta si locul exact al produsului respectiv pe "harta". cand iau salariul si incep sa cheltuiesc din el am perfect in minte imaginea sirului si cum scade nivelul banilor din portofel. mi-e greu sa explic cum arata schema, poate doar sa o desenez si sa atasez o poza. nu stiu de unde mi-a venit chestia asta, o am de cand ma stiu si nu cred ca as putea vreodata sa scap de desenul din minte (IMG:style_emoticons/default/rusinosul.gif)
si mai am un tic cu muscatul buzelor si rosul obrajilor pe interior pana da sangele. si-mi place gustul (IMG:style_emoticons/default/crazy28.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Oct 16 2008, 09:29 PM
Post #20


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Si mie imi place intunericul! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Noaptea ma simt extrem de in largul meu!
Chinte, dar tu chiar m-ai bagat in intuneric cu schema aia! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Afobia, pe unde ne umbli?! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

This post has been edited by sweet_girl: Oct 16 2008, 09:31 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 12:13 AM