IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

12 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cadouri de Revelion, ...Pentru parteneri.
miram
post Dec 9 2005, 11:31 PM
Post #21





Musafir






io ii mai spun din cand in cand ca atunci cand o sa ma marit il pun cavaler de onoare la nunta:D
Gata, ma duc la somn....somn usor fetelor si tineti-mi pumnii ca maine merg cu nebunu la munte.Daca pana luni nu mai postez nimic pe aici, chemati salvarea
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blondina
post Dec 9 2005, 11:34 PM
Post #22


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



Distractie placuta miram  :-*
Ok stai linistita ca trimitem salvamontistii  :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gmonique
post Dec 11 2005, 03:57 PM
Post #23


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 23
Joined: 7-December 05
From: Baia Mare
Member No.: 14



Toti aveti unde merge? ceface de revelion????  :o Se pare ca sunt singura care nici macar invitatii nu a primit! Deja ma ia disperarea ca am sa stau singura cuc ( fiul si mama merg in Ungaria la sora mea) asta pentru ca eu lucrez pana in 30.....si din 2 again (orar de bugetar)  :'(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Dec 11 2005, 08:25 PM
Post #24


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



eu mi-am invitat niste prieteni ...deh cu copii mai micuti nu poti merge la restaurant.... dar o sa aduca fiecare mancare.... eu ma ocup de friptura si de desert  :hainoroc:


Cele mai frumoase revelioane le-am petrecut in tara la Gura Diham (langa Busteni) cu o gasca de 30 de amici. Mergeam pt vreo 4 zile ..... offf ca tare mai era frumos  :'(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meli
post Dec 11 2005, 08:35 PM
Post #25


Dependent
***

Group: Contaminat
Posts: 185
Joined: 8-December 05
Member No.: 44



Buna fetelor!Am nevoie de ajutorul vostru! :-*
Vreau sa-i fac o surpriza deosebita iubitului meu,pentru cand se intoarce acasa.A fost plecat o saptamana,a venit acasa pt cateva ore si iar a trebuit sa plece pt o saptamana :'(
Ce sa fac,asta e viata alaturi de un sportiv  :'(
El mi-a adus multe cadouri de unde a fost plecat si vreau sa-i fac si eu o surpriza placuta cand vine,dar ceva deosebit,nu legat de sex ( sigur ne inchidem in casa cateva zile sa recuperam :P),ceva dragut.
Nu stiu cu ce sa-l surprid,ca are tot ce isi doreste.Veniti si voi cu niste idei,ceva,orice. :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ella
post Dec 11 2005, 08:41 PM
Post #26


Incurabil
*****

Group: Membru
Posts: 584
Joined: 7-December 05
Member No.: 11



o cana personificata? cu poze de-ale voastre aplicate pe ea?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Dec 11 2005, 08:52 PM
Post #27


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Meli, cred ca un cadou frumos ar fi sa te regaseasca iubitoare si bucuroasa sa-l revezi, tandra si intelegatoare. Presupun ca de asta are nevoie un barbat cat revine acasa dupa zile chinuitoare. ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meli
post Dec 11 2005, 09:15 PM
Post #28


Dependent
***

Group: Contaminat
Posts: 185
Joined: 8-December 05
Member No.: 44



dora,sunt asa.Daca ne-ai auzi la telefon cum vorbim unul cu celalt,daca ne-ai fii vazut ieri.........nu ma asteptam sa ajunga pe la mine aseara ca a stat mult in vama si avea si tren imediat ce a ajuns,dar cand a venit ,atata ne-am starns inbrate si ne-am pupat si ......nu am cuvinte,mi se face pielea de gaina cand imi amintesc  :)
Vreau sa fac ceva deosebit,sa vada ca si eu m-am gandit la el cat a fost plecat, si sa vada ca ,cu toate ca mi-e tare dor de el il sustin in continuare si sunt alaturi de el.
As vrea sa fac un gest ceva de care sa-si aminteasca cu placere,si alta data cand are turneuri sa sa fie nerabdator sa ajunga acasa  :-*
sa-l surprind cu ceva placut
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meli
post Dec 12 2005, 10:14 AM
Post #29


Dependent
***

Group: Contaminat
Posts: 185
Joined: 8-December 05
Member No.: 44



nimeni nu are chef sa ma ajute  :'(
o idee mica-mica?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angelheart
post Dec 12 2005, 11:14 AM
Post #30


Tratabil
**

Group: Membru de Onoare
Posts: 150
Joined: 8-December 05
Member No.: 31



Il astepti la aeroport sau vine direct acasa?

Cazul 1: Confectionezi un banner cu un mesaj dragut, legi cateva baloane cu heliu de el si eventual atarni niste spirale de hartie, iti iei un grup de prieteni carora le pui coifuri colorate (optional) si-l asteptati la aeroport, autocar, etc. cat mai galagiosi si mai veseli.  :)

Cazul 2: Confectionezi biletele colorate cu diverse mesaje (fiecare din ele sa indice existenta urmatorului) si le lipesti incepand cu usa de la intrare si pana la usa dormitorului in functie de imaginatia proprie (ca si cand ar trebui sa caute o comoara). Pe oglinda de la baie scrie un mesaj de dragoste cu rujul. Ce va gasi in dormitor ramane la aprecierea ta.  ;)

Bafta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
15 User(s) are reading this topic (15 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 09:13 PM