IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

98 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXIX, Conversatie
Cindy
post Jun 4 2009, 09:22 PM
Post #31


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Kalua, da cred ca e un stres...Noi tot am facut o gramada la facultate pe diverse companii, persoane dar in practica, cand te vizeaza direct, se schimba datele.

Rozy, pai ori e profesor, ori conferentiar (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) sunt grade diferite.
Nasol cu durerile de ovare (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Jun 4 2009, 09:24 PM
Post #32





Musafir






rozy, ai grija cu astea, nu-i a bine. Ar trebui sa eviti pe cat posibil curentul, mai ales in zona aia. Da, poti scapa de raceala, dar daca nu te tot expui factorilor care o cauzeaza. Asta inseamna imbracat cum trebuie, nu cu burta la vedere cand e frig afara (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Apropo de domnisoare d-astea ofilite. Avem noi o farmacie in zona, d-aia de pe vremea lu ceasca, cu gemulet si toate cele. Si sunt vreo 3 farmaciste, toate uscate si toate domnisoare. Si se tot striga intre ele cu "Domnisoara farmacista" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jun 4 2009, 09:29 PM
Post #33


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Ehh si voi, depinde ce intelegeti prin domnisoare! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jun 4 2009, 09:31 PM
Post #34





Musafir






Sweet, am zis si eu niste grade la intamplare. Conferentiar era sigur, si mai avea vreo 2-3 pe care evident ca nu le tin minte (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)

Jo, pai asta ar cam insemna si sa nu fac baie vara prin mare/garla/bazin etc. Ceea ce nu se poate (IMG:style_emoticons/default/nea.gif)
Si n-am bluze cu burta la vedere, dar ce sa fac? sa-mi pun brau? (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Jun 4 2009, 10:11 PM
Post #35





Musafir






Nu ma refer vara cand e cald si soare. Ci iarna, sau cand e vremea aia inselatoare. Porti puloverase mai lungi si dres (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Eu am tot avut probleme cu ovarele prin liceu. Si de cand am inceput sa ma imbrac cum trebuie, zau n-am mai avut vreo problema. Daca mergi pe motor foloseste echipament corespunzator si incearca pe cat posibil sa nu fii cu salele goale.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jun 4 2009, 10:18 PM
Post #36





Musafir






Ehh, acu numai bani de costum nu mai am (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post Jun 4 2009, 10:44 PM
Post #37





Musafir






QUOTE(rozy @ Jun 4 2009, 09:31 PM) *
Si n-am bluze cu burta la vedere, dar ce sa fac? sa-mi pun brau? (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)


Da, noaptea cand dormi sau ziua prin casa. Il gasesti in ''depozite'' cu 8 lei bucata (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jun 4 2009, 11:03 PM
Post #38





Musafir






Haoleo, da' eu nu suport "dedesubturi" d-astea (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Las' ca vine vara si trece (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Jun 4 2009, 11:13 PM
Post #39





Musafir






rozy, acum depinde de tine ce preferi. Dedesubturile sau raceala la ovare. Sa stii ca nu-i rau deloc, eu m-am invatat sa nu mai dorm cu spatele gol deloc, de fiecare data cand nu eram atenta si era spatele liber, dimineata ma trezeam cu dureri.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jun 4 2009, 11:15 PM
Post #40





Musafir






Si eu aveam dureri crunte, dar de cand m-am apucat de sport, nu mi s-a mai intamplat (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

98 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th June 2024 - 06:18 AM