IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Catre iubitorii de animale din afara tarii, Mancare speciala care nu se gaseste in Romania
kale
post Feb 28 2008, 12:27 PM
Post #1


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 303
Joined: 9-December 05
Member No.: 69



am o mare rugaminte catre iubitorii de animale din afara Romaniei.

Unul din motanii mei are gastrita cronica si tolereaza un singur tip de hrana de la royal canin si anume sensitivity S/O control, numai hrana umeda.

Din pacate aceasta dieta nu se mai gaseste in Romania si am nevoie de cineva din afara sa-mi trimita . Fara aceasta hrana motanul intra in criza acuta de voma ( ultima data a vomat 5 zile continuu si s-a oprit numai datorita unui tratament soc ). Este si batran si nu rezista la astfel de tratamente, deci viata lui depinde de singura dieta pe care o tolereaza.

Va rog din suflet sa ma ajutati daca puteti, adresa mea de mail este (IMG:http://i35.photobucket.com/albums/d193/eladyphoto/ADERSA.jpg) , id messenger kaleahim

Multumesc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
kale
post Mar 18 2008, 08:50 PM
Post #2


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 303
Joined: 9-December 05
Member No.: 69



am obtinut dieta de la cineva din Florenta, cu nemtii nu amrezolvat nimic, nici nu mi-au raspuns la mail..i-am si sunat si degeaba

singura solutie este sa gasesti pe cineva dintr-o tara straina, dispus sa te ajute
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 01:20 PM