IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

36 Pages V  « < 32 33 34 35 36 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce farduri folositi ?, Culori, firma, calificativ!
Jo
post May 1 2009, 10:32 AM
Post #331





Musafir






Pe mine ma tenteaza foarte tare Lust de la UD. Asa creion frumos :X cu restul insa nu prea am ce face, si parca n-as da un milion sa folosesc doar un creion.
Simona, ca sa-ti zic pe scurt: strawberry.net - o varietate foarte mare, au comandat multe fete, de la creme pana la farduri.
allcosmeticwholesale.com - produse MAC la preturi destul de ok (si altele, bineinteles) - ai grija insa, sunt multe fete care au avut probleme cu produsele (in sensul ca unele au ajuns deteriorate).
Si bineinteles, atotdetinatorul ebay (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
amailhik
post May 1 2009, 10:33 AM
Post #332





Musafir






De la Benefit aveau pudra, ceva pt contur cred ca erau 3 4 nuante si o cutie mare "best of Benefit" sau ceva de genul. Ma mai duc maine seara si ma uit mai bine ce farduri aveau daca vrei ca tot sunt in mall, sa nu bati drumul degeaba daca zici ca stai departe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simona85
post May 1 2009, 11:35 PM
Post #333


Tratabil
**

Group: Dependent
Posts: 99
Joined: 16-April 09
From: Bucuresti
Member No.: 6,298



amailhik, nu stau foarte, foarte departe, prin Drumul Taberei, dar, sincera sa fiu, nu prea am deloc drum prin zona aia, de-aia ziceam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Dar, daca spui ca ei mai au produse UD, as putea sa fac un drum pana acolo, dupa serviciu.
Jo, multumesc pt micul rezumat (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) De strawberry stiam de mult timp, dar am evitat sa-mi fac o comanda de acolo, pt ca am auzit multe fete care spuneau ca produsele sunt bune, dar ca nu au niciun termen de garantie pe ele. E adevarat?
Apropo, mai am o mica intrebare, sper ca nu e reclama sau ceva asemanator (daca e, rog adminii sa ma scuze si sa imi stearga postul): ati facut vreo comanda de la Afrodita shop? Sunt seriosi? Aduc produse originale? Ca mie mi-ar fi mai la indemana sa fac o comanda de la ei, ca asa as plati direct la posta, nu am card din acela pt plati online.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
amailhik
post May 2 2009, 10:58 AM
Post #334





Musafir






Probabil pe produsele de pe strawberry nu aveau trecuta o data, era doar simbolul ala care arata cat timp este valabil de la deschidere. Arata ca o cuite deschisa. Stai sa caut. Uite:
(IMG:http://i610.photobucket.com/albums/tt184/amailhik/12m.gif)
Asta inseamna ca e valabil 12 luni de la deschidere.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SurPrix
post May 2 2009, 11:16 AM
Post #335


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 191
Joined: 25-April 09
From: Bacău
Member No.: 6,346



Īmi plac cele de la Avon (True Color Quad). Mi-a mai recomandat o colegă de facultate Maybelline eye studio. Cred că după ce iau banii mă duc să dau o raită prin magazine (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post May 2 2009, 12:20 PM
Post #336





Musafir






SurPrix, o intrebare offtopic: tu locuiesti in Bacau?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SurPrix
post May 2 2009, 03:24 PM
Post #337


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 191
Joined: 25-April 09
From: Bacău
Member No.: 6,346



Da.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simona85
post May 2 2009, 10:28 PM
Post #338


Tratabil
**

Group: Dependent
Posts: 99
Joined: 16-April 09
From: Bucuresti
Member No.: 6,298



Amailhik, multumesc pt lamurire. Deci are simbolul cutiutei aleia (am vazut ca exista multe variante, de la 6 pana la 36 de luni). Apropo, ai mai fost la mall, cumva? Ai vazut daca sunt si farduri simple UD, sau sunt doar palete? Si seturile acela din 5 creioane exista pe acolo? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
amailhik
post May 4 2009, 08:05 AM
Post #339





Musafir






Creioanele erau, si culorile aprinse si celelalte iar farduri ud doar doua, sidefate, in set cu primerul. Crem si albastru inchis parca dar sideful mi s-a parut prea mare. Surpriza cea mare a fost ca, mai nou, avem si stand Benefit, unde era Stila. Din pacate n-am avut timp sa ma uit ce si cum, urcasem sa vad ce farduri ud au, dar miercuri sau joi nu-l mai ratez.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 6 2009, 09:26 PM
Post #340





Musafir






A folosit cineva produse Kryolan? Daca da, cum sunt pentru folosirea normala, de zi cu zi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

36 Pages V  « < 32 33 34 35 36 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 12:53 AM