IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Dureri abdominale in sarcina
renatut
post Nov 15 2007, 11:12 PM
Post #1





Musafir






buna burticutelor eu sunt noua pe acest forum si tare as avea nevoie de un sfat:nustiu ce sa cred am calculat perioada fertila cu scopul de a ramine insarcinata la momentul potrivit am avut o relatie,si dupa aproximativ 2 saptamini am facut un test de sarcina care culmea era pozitiv,nici nu a trebuit sa astept prea mult,si prezentam si simptomele caracteristice sarcinii greturi matinale,sini mari si durerosi etc.iar acuma dupa calcule ar trebui sa am 5 saptamini dar nici nustiu ce sa cred sunt sau nu insarcinata.ciclu nu mi-a venit inca,dar sunt putin ingrijorata de citeva zile am niste dureri in abdomen nu sunt foarte puternice,si nu sunt insistente sa fie din cauza ca se mareste uterul sau un posibil avort?spuneti-mi va rog daca ati avut si voi asa ceva,sau ce poate sa fie pupici
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Nov 15 2007, 11:16 PM
Post #2





Musafir






du-te la doctor. de obicei, sunt primele semne ale iminentei de avort. nu stiu daca creste deja asa uterul incat sa doara.
oricum, doctorul te lamureste cel mai bine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 04:11 PM