IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Oare sunt frigida?
pussy
post Aug 7 2007, 05:33 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 13
Joined: 7-August 07
Member No.: 2,001



In primul rand vreau sa va salut si sa va spun ca am fost placut impresionata de discutiile de pe acest forum si m-am gandit ca poate aici voi gasi si eu raspunsul la o intrebare pe care mi-o pun de ceva timp. Mi-am inceput viata sexuala acum 3 luni si am avut in jur de 10 contacte sexuale si in ciuda straduintei iubitului meu eu nu simt niciodata nimic ...mentionez faptul ca nici macar la cunnilingus nu am simtit nimic ...si intotdeauna am parte de un super preludiu de care cred ca s-ar bucura orice femeie...va rog sa ma ajutati credeti ca sunt frigida ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Aug 7 2007, 05:38 PM
Post #2





Musafir






Draga stai flexata si relaxeaza-te...sunt femei care nici dupa 10 ani nu au avut vreun orgasm si tu vrei dupa 3 luni sa ajungi in al noualea cer (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Ai rabdare, lucrurile astea cer timp (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Cati ani ai dc nu sunt indiscreta?

Si nu ma pot abtine sa nu ma minunez ce nick ti-ai ales (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pussy
post Aug 7 2007, 05:40 PM
Post #3


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 13
Joined: 7-August 07
Member No.: 2,001



18 ani stiu ca poate sunt ridicola dar ma simt foarte ciudat si ii dau si lui senzatia ca el nu e ok (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Aug 7 2007, 05:44 PM
Post #4





Musafir






Nu esti ridicola, singura problema e ca media si revistele promoveaza ideea asta de femeie care daca nu are orgasm in fiecare zi si nu il cauta cu orice pret inseamna ca e defecta.

Eu zic sa stai linistita si sa fii relaxata. Pofta mai vine si mancand (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pussy
post Aug 7 2007, 05:47 PM
Post #5


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 13
Joined: 7-August 07
Member No.: 2,001



ms mult...iar in leg cu nick-ul asa ma alinta prietenul meu (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Aug 7 2007, 05:53 PM
Post #6


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(pussy @ Aug 7 2007, 06:47 PM) *
ms mult...iar in leg cu nick-ul asa ma alinta prietenul meu (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)


recunosc ca si eu m-am bocat putin pe nick (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
cat despre orgasm.....nu stiu daca te va incalzi cu ceva, dar am o prietena foarte buna care e de 6 ani cu iubitul ei si nu a avut niciodata orgasm!!! Parerea mea strict personala este NU CA EA AR AVEA CEVA ci e posibil ca ei doi sa nu se potriveasca la pat! Din pacate mai exista si cazuri de genul asta....oricat de mare e iubirea.....nu se da click!!!

Tu ai oricum PREA putine contacte la activ sa te poti pronunta...si nu e capat de lume daca nu ai scuturat tavanul de la primul act!! Abia acum incepi sa-ti dai seama ce-ti place...cum iti place; ai rabdare si cum spunea si angel....fii relaxata nu te mai gandi la asta!! Ca un pont...si mie mi-a luat in jur de juma' de an sa descopar unele lucruri (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pussy
post Aug 7 2007, 06:01 PM
Post #7


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 13
Joined: 7-August 07
Member No.: 2,001



si sa mimez ca ma simt bine ,,,doar sa nu il supar si pe el ? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Aug 7 2007, 06:08 PM
Post #8


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(pussy @ Aug 7 2007, 07:01 PM) *
si sa mimez ca ma simt bine ,,,doar sa nu il supar si pe el ? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)


stai sa ne intelegem! Una e orgasmul alta e simtitul bine! Sa inteleg ca tu nu te simti bine nici cu actul in sine?! Stiu ca uneori toata treaba e atat de mecanica incat chiar fizic nu SIMTI NIMIC....dar asa a fost de fiecare data?!
Capusorul tau ce spune in momentul acela? Faceti dragoste sau sex? Pt ca atunci cand faci dragoste chiar daca fizic nu simti nimic....inima ti-e plina de iubire si te copleseste si lucrul asta in sine ajunge (cel putin pt mine)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 7 2007, 06:14 PM
Post #9


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



total off-topic: OOOOOOF!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Aug 7 2007, 06:17 PM
Post #10


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



bun, on topic!!!
E o nelamurire la mijloc! Daca esti frigida e usor de determinat: pur si simplu iti lipseste dorinta sexuala! Asta e problema?!
Eu cred insa ca nu e vb de asta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 11:52 AM