IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Oare sunt frigida?
Diana.
post Aug 7 2007, 08:50 PM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu stiu, da` mie mi-i frica, a zis Geo la topicu` `talianului ca are ganduri... na, "schimbatoare"...
Io o intind! (IMG:style_emoticons/default/valea.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Aug 7 2007, 09:14 PM
Post #22


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Mai, speriati fata..(IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pussy
post Aug 7 2007, 09:18 PM
Post #23


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 13
Joined: 7-August 07
Member No.: 2,001



sa rasp la ce am fost intrebata...noi facem dragoste...el saracu face tot ce ii sta in putinta ...are destul de multa experienta ...este mai in varsta decat mine cu ceva bunicei ani..si a mai trecut prin etape din astea si acum nu stie cum sa se mai poarte cu mine ....eu sunt ca o masinarie ..nu simt absolut nimic ,,,orice mi-ar face ...si nu sunt stresata , nu stau incordata deloc din contra am incercat de fiecare data sa ma relxez... (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Aug 7 2007, 09:30 PM
Post #24


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(pussy @ Aug 7 2007, 10:18 PM) *
sa rasp la ce am fost intrebata...noi facem dragoste...el saracu face tot ce ii sta in putinta ...are destul de multa experienta ...este mai in varsta decat mine cu ceva bunicei ani..si a mai trecut prin etape din astea si acum nu stie cum sa se mai poarte cu mine ....eu sunt ca o masinarie ..nu simt absolut nimic ,,,orice mi-ar face ...si nu sunt stresata , nu stau incordata deloc din contra am incercat de fiecare data sa ma relxez... (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)


io mai zic ceva si ma las la mana mea (impropriu zis dealtfel): pussy (na ca am evitat dar nu mai pot (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) incearca sa mai ai putina rabdare, o fi avand el experienta dar nu are experienta CU TINE....si da-ti mai mult timp.... parerea mea....intre timp....vorbiti....nu incerca sa-l duci in eroare!

Si acum ma dau la fundu' cofei (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
midnight
post Aug 7 2007, 09:33 PM
Post #25


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 216
Joined: 19-March 07
From: Timisoara
Member No.: 1,366



Ai fost vreodata in viata ta excitata?
Si nu, nu ma refer doar la prietenul tau.

Si legat de ce ai intrebat pe pagina cealalta in legatura cu simulatul, eu zic sa nu simulezi. Eu nu am avut orgasm deloc cu primul prieten si cu al doilea (actualul) nu am avut timp de 1 an si niciodata nu m-am prefacut. Si cand a fost sa fac "click" am facut si nu am mai avut nici o problema, ever (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Go to the top of the page
 
+Quote Post
pussy
post Aug 7 2007, 09:35 PM
Post #26


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 13
Joined: 7-August 07
Member No.: 2,001



QUOTE(geoo @ Aug 7 2007, 10:30 PM) *
io mai zic ceva si ma las la mana mea (impropriu zis dealtfel): pussy (na ca am evitat dar nu mai pot (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) incearca sa mai ai putina rabdare, o fi avand el experienta dar nu are experienta CU TINE....si da-ti mai mult timp.... parerea mea....intre timp....vorbiti....nu incerca sa-l duci in eroare!

Si acum ma dau la fundu' cofei (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

ms mult de tot.... sper doar ca asta sa nu ne distruga relatia...ca din cate stiu eu conteaza mult si compatibilitatea in pat.... nu asi vrea sa il pierd:(( am luptat mult pt a avea o rel cu el si el a facut multe pt mine si a renuntzat la multe si acum sa se termine ...nu asi suporta (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)

QUOTE(pussy @ Aug 7 2007, 10:33 PM) *
ms mult de tot.... sper doar ca asta sa nu ne distruga relatia...ca din cate stiu eu conteaza mult si compatibilitatea in pat.... nu asi vrea sa il pierd:(( am luptat mult pt a avea o rel cu el si el a facut multe pt mine si a renuntzat la multe si acum sa se termine ...nu asi suporta (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)

da am fost excitata dar nuj ceva foarte rapid apoi ma obisnuiesc si numai simt nimic....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
midnight
post Aug 7 2007, 09:35 PM
Post #27


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 216
Joined: 19-March 07
From: Timisoara
Member No.: 1,366



Nu stiu daca se pune problema de compatibilitate chiar asa.
Ai facut dragoste cu el ca a insistat el fara ca tu sa fi simtit chemarea spre act?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pussy
post Aug 7 2007, 09:37 PM
Post #28


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 13
Joined: 7-August 07
Member No.: 2,001



nu...el nu a insistat niciodata daca i-am zis nu ...asa a ramas ! de fiecare data cand s-a intamplat a fost pt ca am vrut si eu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Aug 7 2007, 09:48 PM
Post #29





Musafir






E posibil oare ca tocmai teama asta sa nu il pierzi sa te faca sa ai blocajul acesta? Daca simti dorinta si o stare de excitatie (care chiar daca se diminueaza apoi si nu culmineaza cu un orgasm e totusi semn bun) eu zic ca totusi problema e undeva sus la cutiuta.

Simti cumva ca il dezamagesti daca nu reusesti sa ai orgasm? El ce asteptari are de la tine? El isi da seama ca ai problema asta? Ati vorbit despre asta? S-a aratat dezamagit sau frustrat de chestia asta?

Inca o intrebare indiscreta dar cat se poate de serios te intreb : daca te masturbezi simti vreun fel de placere? Asa ai reusit vreodata sa ai orgasm?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Aug 7 2007, 09:55 PM
Post #30


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Poate nu te simti cu adevarat atrasa de el ca sa simti placere cand te atinge el?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 02:26 AM