IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sperii barbatii?
Diana.
post Nov 5 2008, 09:51 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Vi s-a intimplat vreodata sa aveti impresia ca speriati barbatii? Si nu vorbesc doar de barbatii "to date to", ci si de barbati de la locul de munca, din familie, etc.
Pentru ca eu am senzatia ca pe unii i-am bagat in sperieti. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ceea ce imi place de mor. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Nov 5 2008, 10:20 PM
Post #2


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Cum de ai reusit Maat,ca barbatii se sperie greu.

AAAA,mai stiu o posibilitate,sa-i ceri in casatorie(dar nu cred ca-i cazul tau) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Nov 5 2008, 11:25 PM
Post #3


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Mie nu mi s-a intamplat decat cu vreo 2 iubiti. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Si nu din cauza ideilor mele comuniste pe care nu le am. Le aveau ei, in schimb. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si nu zic la ce ma refer ca ma ia Maat cu matura pe aici... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Nov 6 2008, 12:59 AM
Post #4





Musafir






Eu sunt sefa la speriat barbati (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) astia de la lucru cred toti ca sunt nebuna, ba am patit si ca un amic de al unui boyfriend sa ii spuna "Bah, cum rezisti cu femeia asta? Ca pe mine unu sincer ma sperie" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Eh, asta e, eu ma consolez cu gandul ca nu sunt destul de masculi sa imi faca fatza (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Wannabes ...who cares (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Nov 6 2008, 03:05 AM
Post #5


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



Sint foarte prietenoasa, dar am o limita peste care nu trec si deci nu sperii, dimpotriva, am si am avut prieteni care m-au 'folosit' pe post duhovnic.
Daca limita aceea se vrea trecuta, ma transform in arici.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Nov 6 2008, 09:51 AM
Post #6





Musafir






La fel si eu ca si Cleo (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Sunt draguta, amabila, pana ma calca pe coada cineva, fie femeie sau barbat... si atunci e grav (IMG:style_emoticons/default/ninja.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Nov 6 2008, 01:06 PM
Post #7


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Mie mi s-a spus de foarte multe ori de catre barbati ca sunt periculoasa! Oare asta inseamna ca ii sperii?' (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 6 2008, 01:16 PM
Post #8


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ha! Ba bine ca nu! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Iasti la fel ca mine...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Nov 6 2008, 01:31 PM
Post #9





Musafir






eh, nu neaparat (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) "Periculoasa" poate fi spus asa si pe un ton admirativ. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Si daca nu te plimbai cumva cu o foarfeca in jurul pantalonilor lui cand ti-a spus asta, inclin sa cred ca era prima varianta. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Motive reale pentru care barbatii chiar se sperie ar fi mai multe, dar am observat ca majoritatea fug in draci de femeile care urla mult, injura, se agita si fac ca toti dracii. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Cam cum fac eu cateodata cand imi sare tzandara adica. (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Nov 6 2008, 01:39 PM
Post #10


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Nu, nu in sensul ala Angel! Dupa ce am postat mi-am dat seama ca ar putea fi inteles asa.
Pai si io injur si tzap daca mi se pune pata. Si mai am capacitatea de a-mi schimba starea de la o secunda la alta(stare de fatada pt mine, dar fantastic de reala pentru ceilalti). Daca acum urlu si sunt isterica, in secunda urmatoare, pot sa-ti sar in gat si sa-ti spun ca mi-a trecut. Cine ma cunoaste stie ca asta nu e semn bun si ca va fi ars (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 01:28 PM