IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sperii barbatii?
Diana.
post Nov 6 2008, 01:41 PM
Post #11


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu mai stiu unul, dar nu il spun direct. Pare-se insa ca unii barbati le preera pe femeile mai ...
De cele destepte fug.
Bine-nteles, se aplica numai pentru barbatii care au indoieli asupra propriilor capacitati intelectuale. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Nov 6 2008, 04:17 PM
Post #12





Musafir






Pot spune si eu ca sperii orice barbat care-mi intra in casa si ma vede urland la bunica-mea. Ba din aceeasi cauza cred ca s-au speriat si barbatii de pe acelasi etaj si din apartamentul de deasupra mea (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
injen
post Nov 6 2008, 05:37 PM
Post #13


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 18
Joined: 6-November 08
From: Bucuresti
Member No.: 5,276



La prima "vedere" un motiv bun este rigiditatea evidenta de care dai dovada.
Incearca sa prinzi un barbat d-asta care fuge si intreaba.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotte
post Nov 6 2008, 06:26 PM
Post #14


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 817
Joined: 7-May 06
From: Ro Mania
Member No.: 324



Eu nu urlu, nu injur, si tot ii sperii.Pentru ca dau impresia ca ma descurc singura in orice situatie.Pentru ca de cele mai multe ori asta cred chiar eu (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Nov 6 2008, 06:52 PM
Post #15





Musafir






QUOTE(injen @ Nov 6 2008, 03:37 PM) *
La prima "vedere" un motiv bun este rigiditatea evidenta de care dai dovada.
Incearca sa prinzi un barbat d-asta care fuge si intreaba.



Si de unde ai desprins tu ma rog asa evident rigiditatea asta de care da dovada Maat?
And most of all....what makes you an expert? (IMG:style_emoticons/default/yeahrite.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 6 2008, 07:19 PM
Post #16


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Da, mai, pe linga ca sint rigida, naspa, grasa, proasta si paroasa, mai imi stau si-n git cei care se baga-n seama si vorbesc despre mine desi habar nu au cine sint. De-aia ii sperii. Cum de ai stiut? (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Eh, Anjel, sta in spatele meu si nu am stiut. De-acu` merg cu usturoiu` dupa mine. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Injen, vrei sa iti schimbi numele in "mafalda" ? Ca daca le zici asa de bine zau ca nu ma pot opune!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Nov 6 2008, 07:57 PM
Post #17





Musafir






Eu constat cu surpindere (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ca ma schimb odata cu trecerea anilor. Parca am devenit mai toleranta si mai maleabila. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Nu strig si nu fac urat (trebuie sa ma calce tare rau pe coada sa fac asa ceva), si nici nu cred ca sperii barbatii. Din contra, aici la job sunt destul de placuta de barbati (si de femei - mi-au murit laudatorii (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ), dar si in afara, in viata personala. Ca si Cleo, am niste limite peste care nu se trece.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpirescu
post Nov 6 2008, 10:12 PM
Post #18





Musafir






Eu am asa o vaga senzatie ca si eu ii sperii (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Cei mai multi spun ca sunt rece si inabordabila. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Deci mai bine pastreaza distanta.
Sau un coleg odata mi-a spus ca is o fata tare faina, mai putin atunci cand is turbata. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (cred ca multa lume ma uraste, I know I would (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )

scorpirescu cel turbat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Nov 7 2008, 08:57 AM
Post #19


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Maat,eu daca am comentat ceva si te-a deranjat imi cer scuze,am facut o gluma mica-mica,sper ca nu te-am suparat. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Nov 7 2008, 09:09 AM
Post #20


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Si eu sunt un pic ca Scorpi.. dar neturbata. N-as sti sa spun daca-i sperii si-i pun pe fuga, dar clar nu se apropie. (IMG:style_emoticons/default/ninjajig.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 11:51 AM