IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 3 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Idei de afaceri, Idee de afacere profitabila
Diana.
post May 21 2008, 04:38 PM
Post #41


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



O zicala veche spune ca cei care alearga dupa doi iepuri nu prind nici unul. Ce experienta ai care sa te faca sa crezi ca poti tine si sustine doua afaceri simultan?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Nov 28 2008, 07:22 PM
Post #42





Musafir






Apropo de idei de afaceri, am vazut aseara pe TVR2 o emisiune f buna de business care mi-a mers la suflet. E vorba de Arena leilor. Am descoperit-o absolut intamplator.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Nov 28 2008, 07:30 PM
Post #43


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Abia acum, Rox? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Sa stii ca ruleaza de ceva vreme... De fapt s-a si schimbat echipa leilor... caci inintial erau doar 4.
Eu ma mai distrez cateodata urmarindu-i, dar recunosc ca, dintre emisiunile gen "initiere in afaceri" preferata ramane de departe Ucenicul. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Nov 28 2008, 08:00 PM
Post #44





Musafir






Da...abia acum (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Am vazut si eu pe site ca emisiunea e vechiuta, dar mai bine mai tarziu decat niciodata.
Mi-a placut si mie Ucenicul, dar emisiunea asta mi se pare mai romaneasca asa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danati
post Nov 28 2008, 08:44 PM
Post #45


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 344
Joined: 11-March 07
Member No.: 1,329



Si mie imi place Arena leilor. Am urmarit cateva emisiuni chiar foarte interesante si poti invata multe...
Cand se difuzeaza acum ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Nov 28 2008, 09:06 PM
Post #46


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Noul sezon a inceput pe 23 octombrie.
Difuzare pe TVR 2:joia, de la ora 20.30 sau sambata, de la ora 15.00.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danati
post Nov 28 2008, 09:25 PM
Post #47


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 344
Joined: 11-March 07
Member No.: 1,329



QUOTE(Fanny @ Nov 28 2008, 09:06 PM) *
Noul sezon a inceput pe 23 octombrie.
Difuzare pe TVR 2:joia, de la ora 20.30 sau sambata, de la ora 15.00.


Mercic (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post May 7 2010, 02:13 PM
Post #48


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Buna fetelor

Ma tot bate un gand sa incep sa lucrez ceva de acasa ...
Io am avut o idee mai de demult, sa fac webgrafic sau webdesign , am invatat sa lucrez cu photoshop , stiu putin flash si ceva dreamweaver si html ... Okay acu (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) stiu ca ar trebui sa invat si mai mult ... Faza e ca nu stiu unde sa caut sa fiu si platita pt asa ceva (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Mai nou m-am gandit sa incep sa fac crafts ( asta e doar ideea ) inca nu am inceput sa invat nimic ... Dar io cand eram in liceu si nu imi ajungeau banii de haine , mi le faceam singura (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ...

Am timp, am chef , am zile in care innebunesc de plictiseala , si sa nu mai zic de bani am nevoie , so anyone?
Aveti alte idei care sa functioneze?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oli
post Jul 11 2010, 08:19 PM
Post #49


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 11-July 10
Member No.: 8,855



QUOTE(Julsko @ May 7 2010, 03:13 PM) *
Buna fetelor

Ma tot bate un gand sa incep sa lucrez ceva de acasa ...
Io am avut o idee mai de demult, sa fac webgrafic sau webdesign , am invatat sa lucrez cu photoshop , stiu putin flash si ceva dreamweaver si html ... Okay acu (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) stiu ca ar trebui sa invat si mai mult ... Faza e ca nu stiu unde sa caut sa fiu si platita pt asa ceva (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Mai nou m-am gandit sa incep sa fac crafts ( asta e doar ideea ) inca nu am inceput sa invat nimic ... Dar io cand eram in liceu si nu imi ajungeau banii de haine , mi le faceam singura (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ...

Am timp, am chef , am zile in care innebunesc de plictiseala , si sa nu mai zic de bani am nevoie , so anyone?
Aveti alte idei care sa functioneze?

Am o idee buna pot spune afacerea viitorului ,poti sa investesti 1500 ron in ea sau poti incepe cu investetie de 0 lei.Totul depinde de voi mai multe detalii pe EDITAT
Reason for edit: SPAM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oli
post Jul 11 2010, 08:20 PM
Post #50


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 11-July 10
Member No.: 8,855



Am o idee buna pot spune afacerea viitorului ,poti sa investesti 1500 ron in ea sau poti incepe cu investetie de 0 lei.Totul depinde de voi mai multe detalii pe EDITAT
Reason for edit: SPAM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 3 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 04:14 AM