IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cine suntem noi? Sa ne prezentam!, Topic de prezentare al membrelor forumului.
Diana.
post Jul 26 2008, 11:17 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Topic de prezentare a membrelor forumului. Pentru cine doreste.
Dupa cum stiti, eu sint unul dintre Cerberii forumului, fiinta aia afuristia care da ban, blocheaza conturi sau le sterge... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
In timpul liber ma conversez cu voi. In celalat timp, muncesc. Printre picaturi ma odihnesc. Asta`s eu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucretia
post Jul 26 2008, 11:29 PM
Post #2


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 65
Joined: 26-July 08
From: Bucuresti
Member No.: 4,337




Salutare

Ma bucur sa vad un astfel de forum. Am dat din intamplare peste el dar am hotarat imediat sa ma inscriu pentru ca imi place cum arata, cum este structurat si bineinteles pentru ca este un forum dedicat femeii.

Despre mine pot spune ca iubesc muzica, astrologia, esoterismul. Imi place sa citesc despre orice are legatura cu lumea inconjuratoare; fie ca este vorba de lucruri care tin de civilizatii ( in special civilizatii disparute), geografie, istorie ... insa sunt pasionata in primul rand de cartile care trateaza subiecte de genul "societati secrete", " societati initiatice" sau orice fel de lucruri nespuse omului de rand, lucruri pentru care trebuie sa " sapi " pentru a descoperi ceva.


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 26 2008, 11:31 PM
Post #3


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Inca o data, bine ai venit la noi! Si poate invioram subforumurile cu temele care iti plac. Chiar te invit! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucretia
post Jul 26 2008, 11:34 PM
Post #4


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 65
Joined: 26-July 08
From: Bucuresti
Member No.: 4,337



QUOTE(Maàt @ Jul 27 2008, 12:31 AM) *
Inca o data, bine ai venit la noi! Si poate invioram subforumurile cu temele care iti plac. Chiar te invit! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Multumesc inca o data pentru primire (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Asa am sa incerc sa fac.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jul 27 2008, 02:04 AM
Post #5


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Buna, spun si eu. Eu sunt Bia, Pink Lemonade. Sunt... nici nu stiu ce mai sunt in ultima vreme. Mi-am ocupat timpul la maxim incat viata meas-a desfasurat intr-o viteza maxima. Pe scurt, imi pregatesc o cariera de make-up artist, pe langa alte doua care o finanteaza pe prima deocamdata.
Am intrat aici pe forum pentru a citi diverse despre diverse... dar am gasit prieteni. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
symonna
post Aug 4 2008, 01:41 PM
Post #6


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 7
Joined: 3-August 08
Member No.: 4,403



buna (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) sunt noua pe aici... am gasit forumul asta intamplator datorita unui search pe google despre tunsori (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) mi-a placut mult atmosfera de prietenie de pe aici (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) si m-am hotarat sa ma inregistrez si eu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) sper ca mai aveti un loc si pentru mine printre voi (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Aug 4 2008, 01:49 PM
Post #7


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) Speram sa te simti bine la noi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Aug 4 2008, 02:07 PM
Post #8





Musafir






aah...sa va zic si io (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Cristina,20 de ani,multe griji,ioc bani (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)
soon to be inginer naval (IMG:style_emoticons/default/construction.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flirtationship
post Aug 4 2008, 02:21 PM
Post #9


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 36
Joined: 4-August 08
Member No.: 4,406



heeeello!
sunt adina si as vrea sa zic ceva interesant despre mine, dar acum nu prea ma pot gandi la nimic care sa va dea pe spate asa ca o sa zic pur si simplu ce ma caracterizeaza...cu bune si cu rele: makeup addict, compulsive (window) shopper, pasionata de engleza atat de tare incat uneori gandesc in engleza si apoi traduc in romana reusind sa scot niste fraze care suna extrem pe amuzant, dar care in mintea mea aveau sens (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) imi ador parul si unghiile, sunt mereu atenta la ce si cum mananc si nu ies niciodata din casa fara sa ma gandesc foarte bine la hainele pe care le pun pe mine. si totusi asta nu ma face superficiala, cum ar putea crede multi dintre cei care citesc acum randurile astea...nu ma face superficiala pentru ca desi am ales sa ma aliniez trendurilor si sa incerc sa arat mereu bine mi-am pastrat dragostea pentru lucrurile mici si simple care ma fac fericita si ma ajuta sa supravietuiesc intr-o lume nebuna si mult prea rapida.
si totusi.....cum am ajuns aici???? pai, dupa ce am observat ca absolut orice cautare pe google ma aduce fiiiix pe forumul asta mi-am zis ca NU SE POATE ca eu sa nu am cont. si iata-ma aici..
cam atat despre mine...mai multe o sa aflati cu siguranta in viitor pentru ca am de gand sa fiu activa pe forumul asta si de ce nu sa devin si eu prietena voastra,
daca ati citit pana aici....chiar va multumesc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Aug 4 2008, 02:35 PM
Post #10


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Adina, (IMG:style_emoticons/default/floricele.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 05:13 PM