IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cum a fost nunta voastra?, Intamplari, surprize, imbracaminte, mancare, restaurant
Oana31
post Jul 7 2008, 09:28 AM
Post #41


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 7-July 08
Member No.: 4,186



Altheea cum pot sa dau de acea pensiune cu restaurant la care ti-ai facut tu nunta? Pe mine ma intereseaza o cazare! Scuze de offtopic.

Nunta mea va fi in iulie 2009, asa ca va citesc cu interes parerile!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jul 7 2008, 10:11 AM
Post #42


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Oana31, cand intri spre Olimp pe la intrarea spre cherhana, inainte sa ajungi in Olimp este un drum in stanga, pare sa duca aiurea, in camp....treci pe langa o baza de pescuit sportiv apoi drumeagul o ia spre mare pana la calea ferata. In dreapta pe langa calea ferata ajungi fix la ei. Imparatul romanilor se numeste restaurantul iar pentru cazare intrebi la ei. Sa stii ca e cam izolat, noi l-am gasit din greseala. Dar daca cunosti zona, este pe langa cherhaneaua Briceag. Mai intreaba-ma daca nu am fost prea clara (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Jul 16 2008, 09:05 PM
Post #43


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



Fetelor, multumesc din suflet ca ati fost alaturi de mine cu gandul (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) , de povestit ar fi destule dar abia m-am intors la serviciu (no honey moon yet, doar am ramas un pic in tara dupa nunta pt nunta unei prietene) si imi iau campii de cata treaba s-a aglomerat. sa ma mai eliberez si va spun. mi-am amintit dimineata insa ca nu am facut poze la mancare, meniul a fost exceptional, putin curajos pentru Romania, insa foarte apreciat.

Poze sper sa primesc saptamana viitoare, mor si eu de curiozitate!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jul 16 2008, 09:10 PM
Post #44





Musafir






De-abia astept sa ne spui! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Jul 16 2008, 09:16 PM
Post #45


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Yeeeey! Sa ai spor sa dovedesti treburile repede! Abia astept pozele si povestile (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Jul 25 2008, 03:12 PM
Post #46


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



Buna dragele mele, un mesaj scurt ca sa spun ca am pus poze muuulte pe grup, dar le las doar azi acolo, nu imi place ideea sa le stiu pe internet. Povestea: promit saptamana viitoare, pe la inceput (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) .

This post has been edited by claudia_electra: Jul 25 2008, 03:13 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Jul 25 2008, 03:14 PM
Post #47


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



yeeey! ma duc sa vad fata mumoasa. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Jul 25 2008, 03:23 PM
Post #48





Musafir






Claudia, m-ai omorat cu zile!!! Sunt absolut dementiale pozele tale, exceptionale, imi plac la nebunie! Se vede ca ai avut fotograf profesionist si ca e pasionat, a folosit filtre si a surprins momentele incredibil, eu m-am simtit langa tine cand am vazut pozele. Tu ai fost absolut superba, si voal, si rochie, si trena, tot! Iar sotul tau pare foarte fericit, are si de ce, cu asa o sotie minunata!

Felicitari, casa de piatra si sa va dea Dumnezeu o viata lunga, plina de momente de nepretuit, copilasi frumosi si numai bucurii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Jul 25 2008, 03:23 PM
Post #49





Musafir






Dementiale pozele, foarte foarte frumoase, artistice, cele alb-negru superbe, nu cred ca am vazut poze de la vreo nunta mai frumoase ca ale vostre. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Jul 25 2008, 03:26 PM
Post #50


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Magician e numele fotografului vostru. Frumoase efectele, dar daca n-avea cuplul potrivit nu reusea sa faca astfel de minuni. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 05:28 PM