IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Striptease masculin
Dore
post Feb 9 2006, 05:04 PM
Post #1


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Cum se apropie luna martie, apar pe toti stalpii (si nu numai) invitatii care mai de care mai atragatoare la spectacole de streaptease masculin.
Ati mers vreodata la un astfel de spectacol?
V-a placut sau nu? ;) Recunosc, merg de cateva ori pe an sa vizionez asa ceva, ba imi mai si car amicele dupa mine. Cu toate astea, pe mamele noastre nu le-am putut convinge niciodata sa ni se alature...Ele fac parte dintr-o alta generatie, au primit o educatie mai putin permisiva.
Iarasi vine martie...:P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 9 2006, 05:18 PM
Post #2





Musafir






Ai dreptate Dora , la noi inca predomina vechea mentalitate la un anumit segment de populatie, dar in alte tari , cele mai mari consumatoare de astfel de showuri sunt femeile peste 40 de ani.
Eu nu am fost niciodata si recunosc ca nici nu ma prea tenteaza, nu stiu de ce.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kale
post Feb 9 2006, 09:10 PM
Post #3


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 303
Joined: 9-December 05
Member No.: 69



nici pe mine nu ma atrage cine stie ce....mai bine il pun pe al meu sa spele vasele ca-i mai excitant  ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fahnell
post Feb 12 2006, 12:45 PM
Post #4


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 270
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 65



normal ca alea peste 40 de ani :))
absolut normal.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistaco
post Feb 12 2006, 02:11 PM
Post #5





Musafir






QUOTE
Ai dreptate Dora , la noi inca predomina vechea mentalitate la un anumit segment de populatie, dar in alte tari , cele mai mari consumatoare de astfel de showuri sunt femeile peste 40 de ani.
Eu nu am fost niciodata si recunosc ca nici nu ma prea tenteaza, nu stiu de ce.....


niciodata sa nu spui............ nu ma tenteaza ??? :hainoroc:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 12 2006, 03:51 PM
Post #6





Musafir






Mistaco , daca o sa vii acum la mine sa imi oferi sa prizez niste coca, imi pare rau dar va trebui sa spun din nou "nu ma tenteaza"  :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
medeea2004
post Feb 12 2006, 10:03 PM
Post #7


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 568
Joined: 17-December 05
Member No.: 112



Ce sa spun?! Am fost recunosc, insa nu de  1 respectiv 8 martie! Clubul unde merg de obicei cu prietenele mele, in ziua de joi are  striptease masculin, bine, mai degraba un dans cu baietii! Anul trecut prin februarie de ziua mea am fost si ne-am distrat copios pe seama baietilor,pe atunci tipii erau de la flamingo boys si de ce sa nu recunosc aratau binisor :P, garderoba lasa de dorit in anumite cazuri! Nu eram topite dupa ei, insa mistoul facut si tipetele facute asa sa-i facem pe baieti sa se simta bine, incendia atmosfera! Dar, totul ramane doar la privit si la chicoteli din partea fetelor, mai in gluma mai in serios!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
northstar
post Feb 12 2006, 10:31 PM
Post #8


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 346
Joined: 6-February 06
Member No.: 190



de ce naiba ma apuca rasul cand vad pe la tv.chestii din astea??????????nu ma vad tzipand si bagand bani in dresul unui barbat!poate,doar ca mistocareala,la o,,noapte a burlacelor''!!!!
mey,e clar ca si baietzii aia trebuie sa manince o paine,dar nu pot asocia masculinitatea[virilitatea] cu  scenariul ala stupid,care se doreste a fi si excitant!
un barbat trebuie sa emane masculinitate,nu sa isi ,,tremure''muschii ,bine antrenatzi!
si cine a zis ca alea de 40 sunt mai sensibile la asha ceva?????????????eu,nu ii am [anii]dar atunci voi fi si mai pretentioasa ,legat de ce inseamna in conceptia mea ,,a fi barbat!''
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Feb 13 2006, 09:44 AM
Post #9


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



Daca niciunei femei nu ii place striptizu' masculin de ce sunt pline cluburile de femei care danseaza si se disteaza la show-uri de genul ??? Nici mie nu-mi place :fluierat:

In plus, trebuie sa-si castige si ei existenta cumva, de ce ar fi stiptizu' feminin mai cu mot?
Daca o femeie poate conduce o masina si un barbat se poate undui la un strip. ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carrie30
post Feb 13 2006, 09:46 AM
Post #10


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,328
Joined: 7-December 05
From: Constanta
Member No.: 2



Tits, de plictiseala, ori ca au bani sa ii arunce aiurea, ori, vezi Doamne, ca e coool  :evil:
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 01:51 AM