IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

12 Pages V  « < 9 10 11 12 >  
Reply to this topicStart new topic
> Creme antirid-segment de varsta:peste 27 de ani
kalua
post May 27 2009, 03:51 PM
Post #101





Musafir






Dr. House e facut chiar dupa cazuri adevarate, deci o exista pe lumea asta si asa ceva, doctori buni.
Da' pana mai incoace cand vii, aud?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delphina
post May 27 2009, 10:44 PM
Post #102


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Kaluel frumusel (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

B-as veni. M-am si uitat de trenuri (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Acuma insa peste 2 zile plec in Ascona si stau acolo vreo trei saptamini, cacamaca ca nu-mi place deloc, nu am net (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Si la sfirsitu lunii ma duc acasa, acasa la mine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Unde o sa stau vreme indelungata sa ma linistesc, asa cum a spus si Boulinelle.

Insa... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) mi-am propus ca peste un an si un pic sa ma mut in Germania. probabil in Stuttgart. Care e aproape. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

kiss kiss!

insa pina atunci poate vii tu in Maramu´ (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post May 27 2009, 10:48 PM
Post #103





Musafir






Delphina masaj la fiecare ridulet, raddare daca nu sunt f adanci ai sanse sa le tii sub control adica sa nu avanseze. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post May 27 2009, 11:05 PM
Post #104





Musafir






Dincolo de orice masura mai radicala pe care o s-o alegi, ca intretinere, te sfatuiesc sa folosesti ser cu AHA, alt ser cu vit C si creme cu E si C. Din punctul meu de vedere astea iti lumineaza si-ti intind fata mai frumos decat orice alte creme cu silicon. Un peeling mai serios ar fi indicat sa ai rezultate mai bune. In rest, cu bune, cu rele, timpul trece, insa aici cu fetele ne mai gasim momente de sustinere, sfaturi ca intotdeauna si mangaierea ca nu suntem chiar singure atunci cand lumea reala ne priveaza de prieteni.
Bine ai revenit, delphi! Si mai consecvent, sper. (IMG:style_emoticons/default/pupaceala.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 28 2009, 01:43 PM
Post #105





Musafir






Delfina, iaca, dedicatie pentru la Ascona. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Asa zici, ne facem vecine de landuri de la anu'? De-abia astept!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post May 29 2009, 07:09 PM
Post #106


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(Delphina @ May 26 2009, 04:36 PM) *
Sweetie tu in cit iulie?
Eu in 4. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Banuiam eu ca esti tot racusor. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) De-aia am si mentionat luna. (IMG:style_emoticons/default/happy.gif) Eu in 19.
Apropo de dr.Kadir, am un singur produs de la ei dar chiar este bun. Pe viitor as vrea sa incerc si the Holly land. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

22 viitori ai mei suna ca 666 ala, lol, glumesc. Dar presimt eu asa mari schimbari.

This post has been edited by sweet_girl: May 29 2009, 07:12 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 12 2010, 01:07 PM
Post #107


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ladies, ati mai decoperit ceva bun pentru ten uscat? As vrea s amai schimb gama si zau ca nu stiu ce sa iau... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Oct 12 2010, 04:42 PM
Post #108


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Diana ce am descoperit eu f bun pt piele uscata este lipobase repair, ma dau cu ea in jurul ochilor unde am pielea uscata incat ma tine. Este speciala pt pielea uscata si foarte uscata.
Insa citeste un pic despre ea inainte de a o testa, nu ma consider reprezentativa pt a putea recomanda altora (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 12 2010, 05:20 PM
Post #109


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Multumesc frumos, Bebe, o sa caut o mostra sa vaz cum e si iti spun (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Saru` mina mult, orice sugestie e foarte bine venita. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Oct 13 2010, 12:38 AM
Post #110


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Cu mare placere, sper sa iti placa!
In teorie stiu ca dupa 35 e bine sa folosim creme cu retinol dar nu as sti sa recomand o gama anume. Tot din auzite de la alta colega care are 45 de ani si nu-i arata deloc stiu de gama Roc.

A, inca ceva, cand vin in tara vreau sa testez o crema cu caviar de la Catalina Anca Golea, am auzit ca ar avea produse f bune pe un forum naturist. In America cremele cu caviar sunt sute de dolari, am inteles ca la dansa sunt in jur de 1 milion si are certificari europene .

This post has been edited by bebe_maria: Oct 13 2010, 12:40 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 Pages V  « < 9 10 11 12 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 06:24 AM