IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

31 Pages V  « < 27 28 29 30 31 >  
Reply to this topicStart new topic
> Serialul Preferat
kary_pink
post May 10 2009, 11:20 AM
Post #281





Musafir






Lie to me e pe lista de asteptare la mine, merci de propunere Fanny (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Mie imi place foarte mult The Amazing Race si am auzit ca in seria 14 episodul 3 au ajuns si in Romania. Abia astept sa vad (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deedee29
post May 19 2009, 09:54 PM
Post #282


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 347
Joined: 5-December 08
From: Highway to Hell
Member No.: 5,474



Fetelor cred ca deja stiti (pentru cele care nu au vazut inca, nu o sa va stric placerea) ca s-a terminat Prison Break. Nu pot decat sa spun atat: iata un exemplu de lucru care a inceput excelent si s-a terminat prost. Si nu pentru finalul propriu-zis, ca asta e, nici in viata nu-i mereu cu happy end. Ci pentru scenariu si jocul actorilor, mi s-a parut asa totul ca un fel de buleala, parca toata echipa se grabea sa termine mai repede si sa plece la o bere. Din toate astea ramane doar un lucru bun, respectiv faptul ca mi-am mai delectat pentru o ultima data privirea cu bunaciunea de W. Miller (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post May 19 2009, 10:46 PM
Post #283





Musafir






DD, inca n-am apucat sa-l vad....de fapt am ramas pe la episodul 5 al sezonului 4. Nu mai m-a prins asa. Si eram si eu fan W. Miller, ba chiar Sarah a serialului m-a inspirat in alegerea numelui picei. Am aflat cum se termina si sper sa-mi fac timp sa vad restantele. Cel mai rau imi pare de actori, ca n-au reusit sa capteze asa de tare si-n sezoanele 3 si 4; de fapt e mai mult vina scenaristilor. Sper sa-i vedem in alte filme, nu neaparat seriale, si sa-si faca treaba bine.

Am in plan ultimul episod al sezonului 2 din Gossip Girl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
recycle_bin
post May 20 2009, 08:37 AM
Post #284


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 7
Joined: 24-April 09
Member No.: 6,337



Supernatural (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitzigoi
post May 20 2009, 10:55 AM
Post #285





Musafir






S-a gatat sezonul 5 la grey's anatomy (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Parca a fost mai ok decat sezonul 4.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post May 20 2009, 04:11 PM
Post #286





Musafir






Pentru mine Prison Break va ramane de departe cel mai bun serial. De la prima serie pana la ultima, incluzand finalul (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexty
post May 25 2009, 05:06 PM
Post #287


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 185
Joined: 17-May 09
From: Bucuresti
Member No.: 6,507



Serialele mele favorite (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Am o lista lunga (locul 1 mi-a placut cel mai mult, ultimul loc mi-a placut cel mai putin):

1. Lost
2. Grey's anatomy
3. Desperate housewives
4. Scrubs (la asta sunt abia la sezonul 4)
5. Gossip girl
6. Private practice

Asa rau imi pare ca se termina sezoanele la unele dintre ele si mai revin abia din septembrie incolo (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post Jun 3 2009, 06:04 PM
Post #288





Musafir






QUOTE(Fanny @ Apr 30 2009, 09:33 PM) *
Lie to me
Un serial creat pe ideea ca oricat de bine am ticlui minciunile, mimica risca sa ne tradeze.


Super serial. Am vazut cateva episoade si imi place foarte mult. Deja urmaresc orice detaliu cu atentie si cred ca atunci cand o sa termin seria 1 o sa reiau vizionarea (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MrPig
post Aug 4 2009, 06:01 PM
Post #289


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 7
Joined: 4-August 09
From: around
Member No.: 6,937



Huff, Entourage si Two and a half men.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nadya
post Dec 24 2009, 05:04 PM
Post #290





Musafir






Sex and the City si Hart to Hart.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

31 Pages V  « < 27 28 29 30 31 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 10th May 2024 - 03:16 AM